Clash Of The Stars se vrací 27. ledna!

Aleš Bejr vs Jaromír SoukupOrganizace Clash Of The Stars má před sebou již sedmý galavečer, který se bude tentokrát konat ve sportovní hale Fortuna na pražském výstavišti. Vstupenky v prodeji! Video z první tiskovky v článku!

27.1.2024 – Sportovní hala Fortuna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 7 – Seven Sins
Start v 18:30
Vstupenky v síti Ticketportal

V hlavním zápase se podle pravidel boxu utkají majitel televize Barrandov a známý mediální magnát Jaromír Soukup a nevyzpytatelný Psychopat Bejr! Předvede Jaromír Soukup své boxerské dovednosti a zápas vyhraje nebo bude mít navrch zběsilá a hrubá síla Psychopata Bejra? To se dozvíme 27. ledna na galavečeru Clash of the Stars 7.

Hlavním předzápasem bude střet dvou influencerek a bývalých kamarádek Míny a Ladušky, které si jdou vyřídit dlouholetý a hodně osobní spor. Jako na každém galavečeru Clash of the Stars se diváci můžou těšit na novinku, která tu ještě nebyla. Tentokrát to bude první zápas podle pravidel suma v České republice mezi Diegem Kotlárem a Gappou!

Velmi očekávaná bude také první odveta v Clashi mezi youtuberem Faynem a velice kontroverzním influencerem Tadeášem Veselým. Poloviční odveta ze zápasu 2 na 2 čeká influencerku a modelku Denisu Ryndovou a Onlyfans tvůrkyni Inked Dory. Na svou premiéru v Clash of the Stars se těší známý bojovník Vašek „Baba Jaga“ Mikulášek, jemuž se postaví držitel jednoho z nejšílenějších K.O. v historií bojových sportů Patrik Žralok!

Clash Of The Stars 7

Mezi nové tváře, které se připravují na svou premiéru v kleci Clash of the Stars patří policista Petr Reif, kterého můžete znát z televizního pořadu Policie v akci a který se střetne s raperem Elmem. Dále také herečka z filmu pro dospělé Lady Dee, která se utká s kolegyní z branže Nikolou Lauberovou. V souboji mladých a talentovaných sportovců uvidíme Dana Bayera a Alexe Zacha! Do akce se vrací také veterán Clash of the Stars Psycho Michal, který se v souboji o titul pravého vikinga utká s Filipem Procházkou!

Kromě vypjatých a často až osobních a vyhrocených zápasů se diváci mohou těšit na světovou světelnou a hudební show, která už nezpochybnitelně ke galavečerům Clash of the Stars patří! Těšíme se na Vás už 27. ledna ve Sportovní hale Fortuna v Praze!