Clash Of The Stars 6 – Highlights!

Kotlár vs DatelMáme zde video sestřih uplynulého galavečera Clash Of The Stars 6: One night in Bangkok ve kterém vyhráli Snejks, Benda, Grznár, Datel a další! Video v článku!

28.10.2023 – O2 Universum, Praha
Clash Of The Stars 6: One night in Bangkok
Záznam celého galavečera na clashofthestars.tv
Full HIGHLIGHTS ⇓


Sobotní galavečer otevřel duel v thai boxu mezi Radimem Volákem a Tomášem Podhorným, který dokázal zápas ovládnout na body. V dalším zápase dokázal Dominik Radl alias „Malej Zmizojel“ umlátit favorizovaného Jiřího Janoucha alias „Maxe Greena“. Peter Kuťka alias Kobra dokázal už v prvním kole utáhnout Lukáše „HuHu“ Procházku, který tak v Clashi opět prohrává.

Dominik Radl vs Jiří Janouch

Rychlý zápas předvedl také Adam Berger alias „Bergino“, když ve druhém kole poslal k zemi Riada Charawaniho, kde ho následně dokončil. Berger po zápase přiznal, že se i přes výhru na sto procent nepřipravoval, protože mu umřel pes a nedokázal se na přípravu tolik soustředit. „Pablo Král“ Lukáš Bartoš dokázal v divokém zápase ukončit technickým KO ve druhém kole Patrika „Corleone“ Horvátha.

Lukáš Bartoš vs Patrik Horváth

V dalším zápase se představil miláček publika „Snejks“ Pavel Měsíček, který dobil v prvním kole Šimona Valentu alias Sajmonose a pořadatelé slíbili, že jsme Snejkse v organizaci Clash Of The Stars rozhodně neviděli naposledy. První ženský duel večera ovládla „Satnady“ Anastasija Chomičová, která v prvním kole poslala Gabrielu Žaludovou známou pod přezdívkou „Playstation Princess“ k zemi, kde ji následně přidusila a Žaludová odklepala.

Snejks vs Sajmonos

O velké překvapení turnaje se postaral v očekávané bitvě Patrik Hübler alias Žralok. Favorit zápasu „Rendys“ René Blahovský v duelu jasně dominoval a žralokovy už docházeli síly a náboje, jenže přišel jeden přesný úder a Rendys šel k zemi a Hübler si připisuje knockout v 1. kole. Po zápase vyzval Karlose Bendu, který nabídku přijal. Zároveň se mu Žralok omluvil za zranění, které mu způsobil během tiskové konference hodem Thorovým kladivem.

Žralok vs Rendys

V zápase bez rukavic se podle pravidel thajského boxu představili ve vyhrocené bitvě „Lboy“ Lukas Nárovec a „Icko“ Daniel Klement. Duel začal zostra a oba bijci se do sebe pustili hodně otevřeně a převaha Lboye byla velká, což završil tvrdými koleny a následně poslal Icka k zemi a byl konec. Do druhého ženského duelu galavečera nastoupili „Miss Problem“ Michaela Dostálová a zápasnice organizace RFA Veronika Zajícová. Dostálová začala hodně aktivně a první kolo urvala pro sebe. Druhé kolo už bylo vyrovnané a ve třetím odešla Dostálové fyzička nicméně po faulech z obou stran rozhodčí ukončil zápas překvapivě No Contest. Po zápasu se obě soupeřky vyjádřili, že pravidla Undergroundu úplně nepochopili.

Dostálová vs Zajícová

Do dalšího zápasu nastoupil stálice organizace Clash Of The Stars Kulturista Karlos Benda, který se měl střetnou postupně se třemi soupeři Milanem Lakatošem alias Dolari Plzňako, Danielem Pizoškou alias Danaem Maďarem a  Ladislavem Tišerem. Jako první proti Bendovi nastoupil Pizoška a tvrdým úderem mu roztrhl obočí, to Bendu nezastavilo a následně se karty obrátili a Benda tvrdě Pizošk ukončil. Poté jej vystřídal Tišer a Benda ho během minuty umlátil. Jako poslední se mu postavil Kung Fu  Kudlanka a byl z toho rychlý konec Benda jej po několika málo vteřinách uškrtil.

Karlos Benda

V poslední předzápase se představili „Kotlár Security“ Jaroslav Kotlár a Marek Valášek alias Datel. Dva bývalý kamarádi, kteří si nyní nemůžou přijít na jméno nastoupili do zápasu plní emocí. Kotlár hned po Valáškovi skočil a chytil ho do gilotiny. Už to vypadalo, že zápas ukončí, ale Datel se z ní dostal, protočil se a začal Kotlára škrtit a dokázal jej dotáhnout. Kotlár po zápase prozradil, že měl zranění ruky a nemohl zápasit naplno. Zároveň s Datlem zakopali „válečnou sekeru“.

Kotlár vs Datel

Šestý galavečer organizace Clash Of The Stars vyvrcholil titulovou bitvou v kategorii do 93 kilogramů mezi Filipem Grznárem a „Luktumou“ Lukášem Túmou. Grznár dostal hned Luktumu na zem, ale dal mu tam hlavičku a rozhodčí mu strhl bod. Ve chvíli, kdy se zápas opět rozjel poslal Grznár soupeře opět k zemi a umlátil ho. Grznár je tak novým šampiónem polotěžké váhy organizace.

Filip Grznár Šampión


Clash Of The Stars 6
VÝSLEDKY

Thai Box Small Gloves / 80 kg
Tomáš Podhorný vs Radim Volák
Na body

MMA / 66 kg
Dominik Radl 🆚 Jiří Janouch
1. kolo TKO

MMA / Otevřená váha
Peter Kuťka 🆚 Lukáš Procházka
1. kolo SUB

MMA / 66 kg
Adam Berger 🆚 Riad Charawani
2. kolo TKO

MMA / 84 kg
Lukáš Bartoš 🆚 Patrik Horváth
2. kolo TKO

MMA / 70 kg
Pavel Měsíček 🆚 Šimon Valenta
1. kolo TKO

MMA / 70 kg
Anastasija Chomičová 🆚 Gabriela Žaludová
1. kolo SUB

MMA / 120
Patrik Hübler vs René Blahovský
1. kolo KO

Thai box bareknuckle / 80 kg
Lukas Nárovec 🆚 Daniel Klement
1. kolo KO

Underground / 57 kg
Veronika Zajícová 🆚 Michaela Dostálová
NC

MMA triple threat / open
Karel Benda 🆚 Lakatoš, Pizoška a Tišer
1. kolo SUB

MMA bareknuckle / OPEN
Marek Valášek 🆚 Jaroslav Kotlár
1. kolo SUB

MMA championship fight / 93 kg
Filip Grznár 🆚 Lukáš Túma
1. kolo TKO