Clash Of The Stars 5: Benda vs Kotlár!

Karlos Benda a Diego KotlárJiž za necelý měsíc se ve vyprodaném pražském O2 Universum utkají dva protiklady Karlos Benda a Diego Kotlár. Kdo ovládne vyostřenou MMA bitvu?

10.6.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash Of The Stars 5: The Champ is here
Start v 18:30
Vstupenky v síti TicketPortal VYPRODÁNO
Spuštění PPV již brzy!

Karlos Benda a Diego Kotlár
V této bitvě nepůjde jen o sílu a techniku, ale také o zatvrzelou rivalitu, která sahá až k provokacím a urážkám na adresu rodin obou bojovník. To jsme viděli jak na tiskové konferenci, tak na sociálních sítích. Trestní oznámení a tlaky z okolí jen podpořily tuhle ohnivou rivalitu, která nemá konce.

10. června se však všechny tyto osobní spory a nepřátelství vyřeší v uzavřené kleci Clash Of The Stars. Karlos Benda a Diego Kotlár jsou připraveni nasadit maximum svých sil, aby dosáhli vítězství. Budete svědkem této nekompromisní bitvy, která překračuje hranice sportu a osobních sporů.

Clash Of The Stars 5

Několik soubojů bude hodně vyhrocených a poprvé se také bude bojovat o titul organizace. A kdo jej získá – Marek “Datel“ Valášek nebo Tomáš “Dynamo“ Križan? Druhým hlavním zápasem galavečera bude souboj mezi Tadeášem “Gangstaboyem“ Veselým a Tadeášem “Mawarem“ Růžičkou.

Na pátém galavečeru Clash Of The Stars budou diváci také svědky zcela prvního zápasu výškově hendikepovaných bojovníků! O co menší vzrůstem, o to větší odvahou a duchem! Po rozchodu s Shopaholicadel začíná novou životní kapitolu plnou sportu David “Fregamercz“ Pražák, který změří síly s Klukem s kamením. Po delší době se do akce vrací také tiktoker a influencer Honzi Michálek, kterého si jako soupeře vyhlídl Daniel “Seaser“ Siruček.

Oblíbená ostravská influencerka Hanka “Krutohanka“ Gelnarová tentokrát změří síly s novou tváří v řadách Clash of the Stars Satnady. Napravit si reputaci po prohrané premiéře přichází Pomalu Snejksi, kterému bude stát v cestě držitel nejrychlejšího K.O. v Clashi Král Berouna.Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5

Clash Of The Stars 5