Chisora popírá spekulace o zápasu s Furym!

Dereck ChisoraBoxerský svět do konce tohoto týdne očekává oficiální oznámení duelu Fury vs Chisora 3. Britský boxer nyní spekulace popírá, ale může to být jen další hra!

„Nebudu bojovat s Tysonem Furym. Myslím to vážně. Jsou to všechno jen fámy, stejně jako když někdo řekne, že podvádíte svou ženu. Pouhá fáma, nic víc. Nevím o tom, že bychom spolu měli znovu boxovat“. Řekl Dereck Chisora“

„Nedostal jsem ani žádnou smlouvu k podpisu ani nevím, že by byla nějaká na cestě. Nevím jestli v budoucnu dojde ke třetímu duelu s Furym, ale teď to určitě nebude“. Stojí za svým britský boxer.

Tyson Fury vs Dereck Chisora

Nicméně promotér Tysona Furyho Frank Warren v minulých dnech prozradil, že souboj se již finalizuje a do konce měsíce by se měla konat tisková konference. Vypadá to tedy, že Chisora svými výroky jen rozviřuje spekulace, aby se naopak o zápase ještě více mluvilo.

Čtyřiatřicetiletý Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) a osmatřicetiletý Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) se v minulosti utkali již dvakrát. Poprvé jej v roce 2011 jasně Fury vybodoval 118:111 a 2x 117:112 a podruhé v roce 2014 Chisoru ukončil před limitem v desátém kole.

Dereck Chisora