Chisora má zájem souboj s Ngannou!

Derek Chisora vs Gerald WashingtonBritský boxer Dereck Chisora má zájem o souboj s Francisem Ngannou, který před necelými dvěma týdny prohrál s šampiónem Tysonem Furym!

Kamerunský válečník Francis Ngannou (0-1-0) debutoval 28. října v boxerském ringu, když vyzval úřadujícího šampióna těžké váhy organizace WBC Tysona Furyho (34-0-1, 24 KO). Z předpokládané jednoznačné záležitosti byl nakonec velmi vyrovnaný boj, který jen těsně ovládl na body Fury. Šampión se dokonce ve třetím kole ocitl v po tvrdém úderu v počítání.

Mnoho lidí spekuluje, že to nebyl Ngannou, kdo byl tak silný, ale naopak Fury, který neměl svůj den a podal jen mizerný výkon a šel si pouze vydělat peníze. Nyní svou šanci vycítil také další britský boxer Dereck Chisora, který s Fury svedl tři souboje a každý prohrál. „Miluji box a tyhle souboje a chci se utkat s Francisem Ngannou“. Řekl Chisora.

Skoro čtyřicetiletý britský ranař Dereck Chisora (34-13-0, 23 KO) v letošním roce odboxoval pouze jediný zápas, když na domácím galavečeru v londýnské O2 aréně vybodoval 98:93, 97:94 a 96:94 amerického boxera Geralda Washingtona (20-6-1, 13 KO). Nicméně jeho šance jsou poměrně malé, protože Ngannou se vyjádřil k tomu, že by se chtěl střetnout s Wilderem a Joshuou.