Brazilská boxerka jde za vraždu na 16 let do vězení!

Viviane ObenaufViviane Obenauf v minulosti držela tituly různých organizacích a dokázala před limitem ukončit také úřadující šampiónku Natashu Jonas. Nyní jí čeká 16ti letý pobyt za mřížemi!

Šestatřicetiletá brazilská boxerka Viviane Obenauf (14-6-0, 7 KO) získal v roce 2018 mezinárodní titul organizace IBF, když ve čtyřech kolech naprosto zdemolovala favoritku duelu Natashu Jonas. Ještě tentýž rok vyzvala tehdejší světovou šampiónku IBF Maiva Hamadouche, ale byla z toho prohra v pátém kole.

Naposledy stála mezi šestnácti provazy v listopadu 2019, když se o světový titul organizace IBO utkala s britskou šampiónkou Terri Harper. Zápas měl naprosto jednoznačný průběh a Harper pohodlně vyhrála na body.

Následující rok místo návratu do ringu putovala za mříže, když byla zadržena ve švýcarském Interlakenu, kde žila se svým jednašedesátiletým manželem. Policie obvinila brazilskou boxerku z vraždy jejího může. Nyní došlo na soud, který vydal nekompromisní verdikt.

Viviane Obenauf

Viviane Obenauf putuje na 16 let do vězení s nejvyšší ostrahou. Byla uznána vinnou z brutální vraždy svého muže, kterého udeřila minimálně devatenácti ranami basebalovou pálkou do hlavy.

Viviane Obenauf