Boxing On The River – Nymburk 6.5.2023!

Boxing On The River
Pravidelné galaodpoledne v Nymburce pořádané společně s mezinárodní 6denní akcí Lodě na Labi, na kterou zavítá pravidelně okolo 10tisíc diváků!

6.5.2023 – Nymburk
Boxing On The River
Start 11:00
Boxing Poděbrady a MEB
Vstupenky ZDE

„Letošní ročník bude výjimečný a troufám si tvrdit že ve světovém formátu. Už samotné boje na řece s pozadím Nymburských hradeb jsou v Evropě nevídané a jsme v tomto nejen první, ale také zatím jediní“. Říká Daniel Vencl, trenér a pořadatel za Boxing Poděbrady

Tento rok je připraven další unikát a to největší hotelová loď v Evropě – švýcarská loď Florentina s velikostí horní paluby 70×9 metrů, na které bude postaven boxerský ring. Tento hotel obsahuje 92 lůžek, špičkovou restauraci, bar ve spodní i horní palubě a divákům skýtá veškerý servis.

Na tomto turnaji uvidí diváci olympijský box, manažerskou extraligu boxu, charitativní dražbu, známé osobnosti ze světa sportu a kultury. Předávat ceny ve finále budou krásné ring girls, Miss České republiky, známé osobnosti společně s partnery galaodpoledne. Předávat cenu by měl i ministr dopravy pan Martin Kupka.

Celá tato akce má jako vždy charitativní podtext se známými osobnostmi, které draží osobní předměty ve prospěch asociace muskulárních dystrofiků v České republice. Hymnu bude zpívat Ladislav Spilka. Součástí akce bude i speciální zapas z řad diváků. Pravidla a podrobnosti budou zveřejněny v místě utkání. Samozřejmě se jedná zábavu a rozptýlení.

Daniel Vencl