Bellew: Agresivní styl Furyho nebude na Usyka fungovat!

Tyson FuryBývalý šampión křížové váhy Tony Bellew je přesvědčen, že agresivní styl, jaký má Tyson Fury tentokrát nezafunguje a Usyk vyhraje!

Bývalý šampión z Liverpoolu Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) byl mistrem světa v křížové váhy v roce 2016, když ve třetím kole ukončil Ilunga Makabu. Jeho kariéra skončila v listopadu 2018, kdy jej v osmém kole knockoutoval právě Oleksandr Usyk. Cikánského krále“ jako svého favorita vidí většina Britů, ale Tony však sází na svého přemožitele.

„Moje sázka ve sjednocujícím duelu těžké váhy padne na Oleksandra Usyka. Je to fantastický boxer, který má všechno co by šampión měl mít. Jsem přesvědčen, že Tyson Fury se svým stylem tentokrát neuspěje a poprvé prohraje“. Říká bývalý šampión.

„Trenér Furyho „Sugar“ Hill a jeho agresivní box je něco, co má Fury rád, ale styl dělá boj a agresivní box nebude v tomto zápase dobrý nápad. Tyson změnil způsob, jakým se nyní prezentuje. Dříve byl velmi nepříjemný a nepředvídatelný, ale nyní je v ringu až moc agresivní. A to bude výhoda Usyka, protože na něj nebude ta agresivita fungovat“. Dodává Bellew.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk

Souboj mezi šampiónem WBC Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO) a šampiónem WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandrem Usykem (20-0-0, 13 KO) je plánovaný na 29. dubna na stadiónu ve Wembley. Oficiální oznámení duelu by mělo proběhnout v nejbližších dnech.

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing