Baláž vs Ganoška již tento pátek o český titul!

Patrik Baláž vs Milan GanoškaÚřadující český šampión Patrik Baláž má před sebou první obhajobu pásu ČUBP v super velterové váze. Do cesty se mu již tento pátek v Brně postaví jednička divize Milan Ganoška!

2.2.2024 – Zoner Bobbyhall, Brno, ČR
The Ring 10

Super velterová váha
Patrik Baláž 🇨🇿🆚🇨🇿 Milan Ganoška
Souboj o český titul ČUBP
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayliveNET

Česká dvojka a úřadující šampión super velterové váhy „Rocky“ Patrik BALÁŽ (10-4-0, 4 KO) a česká jednička Milan GANOŠKA (5-2-2, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v Brně o český titul ČUBP!

Pětadvacetiletý český šampión Patrik Baláž bojoval poprvé o pás ČUBP v roce 2022, když nestačil na galavečeru v pražské Lucerně na skvělého Vladimíra Lengála (12-0-0, 11 KO), který jej tvrdě knockoutoval ve čtvrtém kole. Baláž se proboxoval k nové šanci, která přišla loni v říjnu na galavečeru v Plzni.

Do cesty se mu postavil do té doby neporažený Jan Šindelář (7-1-0, 6 KO). Baláž předvedl skvělý výkon a celému zápasu dominoval. Duel skončil sice až na body, ale o vítězi nebylo nejmenších pochyb a Baláž si připsal jednoznačné vítězství 100:90 a 2x 99:91.

Již tento pátek ho čeká první obhajoba a jeho soupeřem bude na galavečeru v Brně aktuálně jednička super velterové váhy, devětadvacetiletý brněnský boxer Milan Ganoška. Ten stihl v loňském roce slušnou porci šesti zápasů s bilancí 3 výhry, 2 porážky a 1 remíza. Naposledy boxoval před domácími fanoušky v Brně, kde v listopadu jasně přeboxoval Maďara Zoltana Szaba.

The Ring 10

Dále se můžete těšit na duely Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇬🇪 Konstantine Jangavadze, Mirko Prokeš 🇨🇿🆚🇨🇿 Mike Juřík, Aleš Makovec 🇨🇿🆚🇨🇿 Tomáš Bezvoda nebo Michal Ryba 🇨🇿🆚🇭🇺 Attila Koros.