Avramovič měl zákaz cestovat do Evropy!

Nenad AvramovičO historicky první MMA titul organizace RFA se ve střední váze poperou Srbský Samuraj Nenad Avramovič a profesionální voják Dominik Humburger. Před jejich vzájemným měřením sil na RFA 11 vyplula na povrch zajímavá skutečnost!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

Svého času musel žít Nenad Avramovič mimo Evropu, do které měl jistou dobu zákaz cestování. V současnosti už je tento problém vyřešen a Avramovičovi nic nebrání v tom, aby se 10. června postavil proti Humburgerovi v boji o titul střední váhy.

Soukromá záležitost
Avramovič potvrdil, že měl opravdu zákaz cestování do Evropy, ale zároveň odmítl podat jakékoli konkrétní informace o tom, jaké důvody k tomu měly příslušné úřady. „Soukromá záležitost,“ stručně okomentoval v jiných případech výmluvný a pokaždé přívětivý bojovník. Jaký byl tedy pravý důvod jeho zákazu cestování na starý kontinent, zřejmě navždy zůstane záhadou.

Nenad Avramovič vs David Hošek

Plné soustředění na nejbližší cíl
Aktuálně účastníkům RFA 11 vrcholí příprava na jejich nejbližší zápas a bojovníci se trápí se shazováním do příslušných váhových kategorií. Nenad Avramovič má momentálně před sebou jeden z nejdůležitějších zápasů kariéry a v titulovém zápase se představí podruhé. V prvním případě byl úspěšný, když se mu podařilo ukončit soupeře ve 3. kole.

O něco podobného se pokusí i tentokrát proti Dominikovi Humburgerovi, který dosud nepoznal přemožitele. Jejich vzájemný duel slibuje střet stylů, ve kterém Humburger bude usilovat držet zápas co nejdéle na nohou, zatímco od Avramoviče se očekává expresní takedown a kontrola na zemi.

Oba se dostali k titulové šanci skrze dvě vítězství v rámci střední váhy RFA. Humburger ukončil na TKO Ibrayeva i Ďatelinku, Avramovič zase Ďatelinku uškrtil a později odkontroloval na body Davida Hoška. Předzápasové předpoklady sice hovoří ve prospěch českého bojovníka, ale do značné míry je to ovlivněno tím, že Humburger je mezi profesionály stále neporažený. Zda to tak zůstane i po RFA 11, zjistíme už 10. června.

RFA 11