Anderson se v dubnu střetne s Ariasem!

Jared AndersonAmerický knockouter a Mezinárodní šampión organizace WBO v těžké váze Jared Anderson odstartuje letošní rok v sobotu 8. dubna soubojem s neporaženým Georgem Ariasem!

Třiadvacetiletý americký boxer „Big Baby“ Jared Anderson (13-0-0, 13 KO) v roce 2020 a 2021 odboxoval po čtyřech duelech, ale v loňském roce ubral tempo jen na dva zápasy. Nejdříve v srpnu knockoutoval ve druhém kole Miljana Rovcanina a následně v prosinci ve stejném kole Jerryho Forresta a získal Mezinárodní titul organizace WBO.

Letos Anderson plánuje také pouze dva duely a ten první jej čeká v sobotu 8. dubna na galavečeru ve Spojených státech. Skupina Top Rank konečně prozradila jméno soupeře a bude jím jednatřicetiletý neporažený dominikánský boxer „Gentleman“ George Arias (18-0-0, 7 KO). Původně se spekulovalo, že by mohl být soupeřem pětatřicetiletý Američan „Jonnie“ Jonathan Rice (16-6-1, 11 KO).

Jared Anderson

George Arias v loňském roce odboxoval pouze jeden duel, když 10. června na galavečeru v americké Veroně s velkými problémy přetlačil na body domácího Američana Alante Greena (10-1-1, 7 KO). Pro Ariase bude souboj s Andersonem první titulový v profesionální kariéře.

George Arias