Ajagba vs Shaw již příští týden!

Efe Ajagba vs Stephan ShawNigerijský boxer Efe Ajagba a neporažený americký boxer Stephan Shaw se střetnou již příští víkend na galavečeru v americké Veroně!

14.1.2023 – Turning Stone Resort, Verona, USA
Těžká váha
Efe Ajagba 🇳🇬🆚🇺🇸 Stephan Shaw
Přímý přenos na ESPN+!

Nigerijská jednička těžké váhy Efe AJAGBA (16-1-0, 13 KO) a neporažená americká pětka a světová osmadvacítka „Big Shot“ Stephan SHAW (18-0-0, 13 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě v hlavním duelu na americkém galavečeru ve Veroně!

Osmadvacetiletý Nigerijec Efe Ajagba v říjnu 2021 nezvládl zápas pravdy s Kubáncem Frankem Sanchezem (21-0-0, 14 KO) a prohrál jasně na body. Loni v srpnu se vítězně vrátil, když na galavečeru v americké Tulse ve druhém kole ukončil neškodného Maďara Jozsefa Darmose.

Efe Ajagba

V lednu se měl původně utkat s úřadujícím světovým šampiónem váhy Bridgerweight Oscarem Rivasem (28-1-0, 19 KO), který se tak měl na jeden zápas vrátit do nejtěžší váhové divize. Rivas se však zranil a promotéři našli náhradu v třicetiletém neporaženém rodákovi ze Saint Louis Stephanovi Shawovi..

Stephan Shaw

Shaw zatím v ringu nenašel přemožitele a v loňském roce odboxoval celkem tři duely. Nejdříve vybodoval nepříjemného krajana Joey Dawejka, poté v prvním kole knockoutoval Bernarda Marqueze a naposledy v listopadu jasně přeboxoval Rydella Bookera. Sázkové kanceláře dokonce amerického boxera lehce  favorizují s kurzem 1.80. Na Ajagbu je překvapivě vyšší kurz 2.01.

Efe Ajagba vs Stephan Shaw