Ajagba vs Rivas se utkají v americké Veroně!

Efe Ajagba vs Oscar RivasÚřadující světový šampión ve váze Bridgerweight Oscar Rivas si ještě před únorovou obhajobou titulu s Lukaszem Rozanskim utká v těžké váze s Nigerijcem Efem Ajagbou!

14.1.2022 – Turning Stone Resort & Casino, Verona, USA
Těžká váha
Efe Ajagba 🇳🇬🆚🇨🇴 Oscar Rivas
Přímý přenos na ESPN+!

Nigerijská jednička těžké váhy Efe AJAGBA (16-1-0, 13 KO) a kolumbijská jednička váhy Bridgerweight „Kaboom“ Oscar RIVAS (28-1-0, 19 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na americkém galavečeru ve Veroně!

Osmadvacetiletý nigerijský boxer Efe Ajagba loni v říjnu nezvládl zápas pravdy s Kubáncem Frankem Sanchezem (21-0-0, 14 KO) a prohrál jasně na body. Letos v srpnu se vítězně vrátil, když ve druhém kole ukončil neškodného Maďara Jozsefa Darmose. nyní ho však čeká opět velmi těžký duel.

Efe Ajagba

Do cesty se mu postaví pětatřicetiletý kolumbijský světový šampión WBC ve váze Bridgerweight Oscar Rivas. Kolumbijec se stal historicky prvním světovým šampiónem nové váhové kategorie Bridgerweight, když loni v říjnu přetlačil na body šestadvacetiletého kanadského bijce Ryana Rozickiho a uštědřil mu tak první profesionální porážku kariéry.

Oscar Rivas

Rivas bude světový titul obhajovat 25. února v Polsku s domácím boxerem Lukaszem Rozanskim (14-0-0, 13 KO). Nyní však překvapil, že si ještě před tímto duel střihne duel v těžké váze. Zápas nemá jednoznačného favorita, ale mírně navrch by měl mít zkušenější Kolumbijec.

Nicméně polský šampión Lukasz Rozanski je velmi znepokojen Rivasovým duelem a Ajagbou a bojí se, že Rivas nebude na konec února připraven. Rozanski nestál v ringu kvůli nekonečným odkladům zápasu s Rivasem už rok a půl.