Zvládne DAZN rozhýbat věci a domluvit souboj mezi Joshuou a Wilderem?

Oba bijci se nahání už nějaký ten pátek, přesněji od doby, co mají oba tituly. Spěje konečně vše k tomu, aby se šampion WBC Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) střetl s šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO)?

Sám šampion organizace WBC toto téma načal. Byl to on, kdo přišel s tím, že je ochotný přejít ze Showtime na streamingovou platformu DAZN, aby se konečně mohl uskutečnit jeho souboj s britským rivalem Joshuou. Přesně v úterý odpoledne k tomu udělali všechny zúčastněné strany první krok. V New Yorku se totiž sešli ti nejpovolanější. Shelly Finkel, Al Haymon, Lou DiBella, John Skipper a Eddie Hearn a podle slov všech šlo první jednání celkem hladce, ale nic není dohodnuté.  „Nechci o tom moc mluvit, jelikož není nic potvrzeného, takže se více dozvíte, až podepíšeme smlouvu.“ – Komentoval jednání Skipper.

„Jednání probíhají konstruktivně, ale nerad bych se o tom dál bavil, abych něco případně nezakřikl. Bude to jeden z největších soubojů historie boxu. AJ se však nyní musí pečlivě soustředit na Millera. Bylo by skvělé organizovat unifikační souboj o nezpochybnitelného krále těžké váhy, ale pokud Joshua prohraje s Millerem, tak se vše rozpadne. Wildera nyní čeká Breazeale, který je povinným vyzývatelem. Anthony si musí poradit s Millerem a až po tom se můžeme bavit o sjednocujícím duelu. Pokud vše půjde tak, jak má, tak konec roku 2019 je ideálním termínem. Stále existují překážky, které je potřeba překonat.“ – Okomentoval situaci Eddie Hearn.