Známe možné soupeře Davida Haye!

David Haye vs Mark De MoriJak jsme Vás včera informovali jako první, David Haye se 21. května opět postaví do ringu. Dnes se podíváme na hlavní adepty na soupeře!

21.5.2016, O2 Aréna Londýn Velká Británie
Těžká váha
David „Hayemaker“ HAYE (27-2-0, 25 KO) vs ?????

Je známo 5 největších adeptů na dalšího soupeře tohoto britského boxera. S největší pravděpodobnosti bude jeden z nich příštím soupeřem, tak se na ně podíváme.
Největším adeptem je samozřejmě Američan Malik Scott, jenž se sám nabídl minulý týden, že má o boj s Hayemakerem veliký zájem a pro Hayeho by to byla především veliká možnost vyskočit světovým ratingem hodně vysoko, Scott je totiž na osmém místě, kdežto Haye na místě 47.!
Hned za ním je Shannon Briggs, veterán s jedním z nejlepších knockoutových úderů v těžké váze. Briggs je v ratingu sice pouhé 1 místo před Hayem, ale o prestiži tohoto utkání není potřeba mluvit, tento zápas by byl rozhodně nejsledovanější ze všech možných soupeřů.
Dalším soupeřem by mohl být Andrey Fedosov, který je ve světě na 25. místě, ale není příliš známý a zápasu by rozhodně chyběla sledovanost a očekávání. Ovšem i tento soupeř by katapultoval Hayeho minimálně o 20 míst v ratingu výše.
Dále se mluví o Fresu Oquendovi a Bryantu Jenningsovi. Jennigs má nyní na kontě dvě porážky. Jednu s Klitschkem a jedni s Ortizem a nejspíše si bude chtít dát letos pohodlnější zápasy než Davida Haye a riziko další porážky. Oquendo nestál v ringu skoro dva roky a kdyby si ho Haye vybral, tak by si akorát proti sobě poštval fanoušky a tak si myslíme, že ten má nejmenší šanci na tento zápas a že dalším soupeřem bude Američan Malik Scott!

Pořadí boxerů podle největší pravděpodobnosti:
1. Malik Scott (38-2-1, 13 KO)
2. Shannon Briggs (59-6-1, 52 KO)
3. Andrey Fedosov (28-3-0, 23 KO)
4. Fres Oquendo (37-8-0, 24 KO)
5. Bryant Jennings (19-2-0, 10 KO)