Živý přenos: Oficiální vážení k duelu Deontay Wilder – Tyson Fury 2!

Máme zde poslední událost, kde se oba borci před nedělním bojem střetnou a tím je vážení. Pojďme si tedy vychutnat oficiální vážení mezi šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a bývalým světovým šampionem Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO), které začne ve 23:30!

Na včerejší finální konferenci bylo celkem horko. Celá událost začala klasickým střetem obou borců tváří v tvář, což se však vymklo kontrole. Tyson Fury si s Deontayem Wilderem vyměnil pár slov, což jako první neunesl alabamský knokcoutér, který do Brita strčil. Jenže to si rodák z Manchesteru nenechal líbit a šampiona také odstrčil. Celou situaci nakonec musel krotit komentátor a pánové z ochranky. Incident se však obešel bez vážnějších problémů a přestupků. Každopádně na konci celé tiskové konference se fanoušci už pohledů z očí do očí nedočkali a nedočkají se jej ani na dnešním vážení.

Nevadská atletická komise se rozhodla zrušit jakoukoliv konfrontaci obou borců. Fury s Wilderem tedy dnešní vážení absolvují odděleně, stejně jako tomu bylo při jejich prvním střetu. NSAC samozřejmě stihl zkritizovat jeden z manažerů stáje Top Rank Boxing, Todd du Boef. „Jsem v boxu přes pětadvacet let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by komise zakázala konfrontaci při vážení. Tohle je nejžhavější okamžik před samotným bojem. Je to skandál.“ – Uvedl pro ESPN. Podle zákulisních informací to měl však být právě šéf stáje Top Rank Boxing, Bob Arum, který zakázal při poslední tiskové konferenci druhou konfrontaci tváří v tvář.