!!ŽIVĚ!!Odveta mezi Deontayem Wilderem a Tysonem Furym živě na ProBoxing.cz!

Díky velkému zájmu našich fanoušků o nějaký ten stream k odvetnému souboji mezi šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a bývalým šampionem Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO), jsme se rozhodli vám připravit seznam streamů, které můžete využít!

Jak už jsme předesílali několikrát v tomto týdnu, tak čeští fanoušci mohou sledovat očekávaný megaduel mezi alabamským knockoutérem a šampionem WBC Deontayem Wilderem a britským „Gypsy Kingem“ Tysonem Furym skrze stanici Nova Sport 1, kde vysílání začíná ve 3:00 nedělního rána. Slovenští fanoušci mají k dispozici televizní stanici Dajto, která začíná galavečer z Las Vegas vysílat ve 4:00. Souboj o titul mistra světa WBC mezi Wilderem a Furym by pak měl začínat nejdříve v 5:45! Ovšem je lepší televizní přijímač pustit o něco dříve, protože se může stát, že se harmonogram celé karty může posunout. Ostatně, tak jako vždycky.

Ten, kdo nemá ani jednu televizní stanici nemusí zoufat, jelikož přesně pro něj jsme připravili nabídku streamů, kde se bude dát tento epický souboj sledovat. Snažili jsme se obsáhnout, co nejvíce možných variant, aby jste v případě velkého vytížení serverů našli alespoň jeden, který bude opravdu hladce fungovat. Níže tedy pouze stačí kliknout na link a užívat si zábavu. POZNÁMKA AUTORA – Osobně jsem všechny odkazy zkoušel a měli by fungovat na jedničku, ovšem může se stát, že se jejich funkčnost velkým vytížením zhorší. Bohužel tuto skutečnost neumíme ovlivnit, ale věříme, že alespoň jeden odkaz bude fungovat hladce.

STREAM NA SOUBOJ WILDER VS. FURY2!

STREAM NA SOUBOJ WILDER VS. FURY2!

STREAM NA SOUBOJ WILDER VS. FURY2!