Zhubl Anthony Joshua? Jeho nutriční specialista se teoriím o změně postavy vysmál!

Mark Ellison je dlouhé roky nutričním specialistou bývalého krále těžké váhy, Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO). Po letech tvrdé práce se konečně jeden z členů britského týmu mohl i zasmát.

Sociálními médii začalo nedávno kolovat video sázkové kanceláře William Hill, kde sám bývalý šampion WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony Joshua, rozebírá svoji odvetu s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO). Nejednomu fanouškovi se devětadvacetiletý rodák z Watfordu zdál pohublý, minimálně tak o deset kilo lehčí. „Zdá se to jenom mě, nebo Joshua opravdu zhubl?“ – Zněl komentář jednoho z fanoušků. „Vypadá hubenější. Méně svalů. Ideální stav.“ – Přitakával druhý. Jenže výživový poradce bývalého šampiona na to má zcela odlišný názor. „Viděl jsem některá videa a komentáře na internetu a abych byl upřímný, hodně jsem se nad nimi nasmál.“ – Rozpovídal se Ellison.

„Mohu otevřít počítač, kde mám uložená všechna data. Anthony váží každý kemp zhruba stejně. Od amatérských dob samozřejmě přibral nějakou svalovou hmotu, ale to jsou klasické změny každého profesionála. Joshuova stavba těla se nezmění. Ani v blízké budoucnosti se nic měnit nebude, natož před odvetou s Ruizem. Lidé pouze hledají senzaci ohledně Anthonyho. K různým fotografiím a videím přikládají svoje teorie. Na to mají samozřejmě právo, ale rozhodně se to neshoduje s pravdou.“ – Dokončil své povídání muž, jenž má na starosti stravovací návyky britské hvězdy.