Zhang Zhilei se střetne se Sergeyem Kuzminem 30.11.2019 v Monaku!

30.11.2019 se na galavečeru v Monaku střetne ruský „Medvěd“ Sergey Kuzmin (15-1-0, 11 KO) s čínským obrem a bronzovým medailistou z olympijských her v Pekingu Zhangem „Big Bang“ Zhileiem (20-0-0, 16 KO).

Hodně zajímavý galavečer si připravuje stáj Matchroom Boxing do Monackého knížectví. Ten se odehraje 30.11.2019 v Casino de Monte Carlo Salle Medecin a měl by být nabitý chasníky z těžké váhy. Mezi účinkujícími by se měl objevit bronzový olympijský medailista z Londýna Magomedrasul Madžidov (1-0-0, 1 KO) a jeho soupeřem by se měl stát britský boxer Tom Little (10-7-0, 3 KO). Stále se také spekuluje o zařazení světové čtyřiadvacítky a britské sedmičky těžké váhy Hughieho Furyho (23-3-0, 13 KO), avšak jeho start na této akci zatím nemá reálné obrysy, což se může také velice rychle změnit. Každopádně hlavním soubojem by se měl stát duel o uvolněný titul WBA ve welterové váze mezi dvěma ruskými bijci Alexanderem Besputinem (13-0-0, 9 KO) a Radzhabem Butaevem (12-0-0, 9 KO).

Zhilei Zhang

Těšit se také můžeme na debutový souboj olympijského vítěze z Ria Hasanboye Dusmatova, jenž by měl být velkým příslibem profesionálního boxu. No a to nejlepší nakonec. Dvaatřicetiletý ruský „Medvěd“ Sergey Kuzmin se vrací opět do ringu po letošní porážce s Michaelem Hunterem, aby se dostal zpět na vítěznou vlnu. Před ním však stojí velký test, prakticky obrovský test a to doslova. Jeho soupeřem se pro tento galavečer totiž stane skoro dva metry vysoký čínský válečník a taktéž bronzový olympijský medailista z Pekingu Zhang Zhilei. Obrovitý Číňan byl velkým příslibem těžké váhy, avšak jeho kariéra se v poslední době hodně zbrzdila. Naposledy se objevil v ringu minulý rok v září, kdy ukončil průměrného Dona Hayneswortha. Kdo nakopne svoji kariéru zpět k titulovým soubojům? Bude to čínský obr, který se dlouhé roky připravoval pod hvězdným Evanderem Holyfieldem? Nebo to bude ruský „Medvěd“?