Zhang vs Forrest v únoru na galavečeru v USA!

Těžké váhy Zhilei Zhang a Jerry Forrest se utkají na galavečeru v Miami, kde bude v hlavním zápase večera bojovat Saul Alvarez a Avni Yildirim o tituly WAB a WBC v super střední váze!

27.2.2021 – Hard Rock Stadium, Miami, USA
Těžká váha
Zhilei Zhang vs Jerry Forrest

Neporažená čínská jednička a světová čtyřiatřicítka “Big Bang” Zhilei ZHANG (22-0-0, 17 KO) a americká dvanáctka “Slugger” Jerry FORREST (26-4-0, 20 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Čínský sedmatřicetiletý boxer zatím nenašel v profi ringu přemožitele a má v držení Orientální pás organizace WBO. Naposledy stál v ringu loni v listopadu, kdy ve čtvrtém kole knockoutoval neškodného Američana Devina Vargase.

Očekávalo se, že Zhang, který si připsal již 22. vítězství v řadě, že si vybere soupeře alespoň z první třicítky, ale nestalo se tak. Nakonec si vybral amerického boxera Jerry Forresta, kterému patří 53. pozice světového ratingu.

Dvaatřicetiletý Jerry Forrest stál v ringu naposledy loni v červenci, kdy v deseti kolech prohrál s Francouzem Carlosem Takamem na body 92:98, 93:97 a 94:96.


O hlavní zápasy večera se postará Saul Alvarez a Avni Yildirim, kteří budou bojovat o tituly WAB a WBC v super střední váze a Julio Cesar Martinez a McWilliams Arroyo, kteří změří síly o pás WBC v muší váze!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *