Zhang sestřelil ve druhém kole Lewise!

Čínský veterán Zhilei Zhang prodloužil svou neporazitelnost v profesionálním ringu již na 23 vítězství. V noci poslal ve druhém kole k zemi Američana Craiga Lewise. Video v článku!

27.11.2021 – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Těžká váha
🇨🇳 Zhilei Zhang vs Craig Lewis 🇺🇸
2. kolo TKO

Osmatřicetiletý neporažený boxer „Big Bang“ Zhilei Zhang (23-0-1, 18 KO) dokázal v noci potvrdit roli favorita a zničit ve dvou kolech neškodného amerického soupeře Craiga Lewise (14-5-1, 8 KO). Zhang si tak spravil chuť po nepříliš vydařeném únorovém duelu s Jerry Forrestem, se kterým překvapivě jen remízoval.

Zhang jasně dominoval od první minuty zápasu a rozdíl kvality mezi oběma boxery byl naprosto zřejmý. Čínský boxer svého soupeře naháněl a trefoval při každé možné příležitosti. Ve druhém kole jej parádní levou trefil a Lewis se skácel k zemi. ringový Shada Murdaugh tak zápas ukončil jako TKO.

Čínský boxer je aktuálně na devětadvacáté pozici světového žebříčku a stále se čeká, jestli se odváží vyzvat někoho z širší světové špičky. Jeho dosavadní soupeři byly až na výjimky z první, druhé a třetí stovky rankingu.