Zhang sestřelil Alexandera v prvním kole!

Zhilei Zhang vs Scott AlexanderČínská neporažená jednička Zhilei Zhang nedal svému soupeři sebemenší šanci a tvrdou ranou na bradu jej poslal k zemi už v prvním kole. Video ze zápasu v článku!

7.5.2022 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Scott Alexander
1. kolo KO

Devětatřicetiletý neporažený čínský boxer „Big Bang“ Zhilei Zhang (24-0-1, 19 KO) se měl v noci utkat v eliminačním souboji organizace IBF s Filipem Hrgovičem. Ten však ze zápasu z rodinných důvodů musel odstoupit a nahradil ho třiatřicetiletý Američan Scott Alexander (16-5-2, 8 KO).

Favorizovaný Zhang začal zápas stupňovaným tempem a pomalu začal na Alexandera tlačit. Ten sice občas nějaký úder dal, ale nebylo to nic, co by mohlo čínského boxera ohrozit. Naopak Zhang vytasil po necelých dvou minutách tvrdou levačku a poslal neškodného Američana k zemi. Ringový Robert Hoyle tak zápas ukončil.

Zhilei Zhang vs Scott Alexander

Nyní bude Zhilei Zhang čekat na návrat Hrgoviče. Podle neoficiálních informací by se mohli Zhang a Hrgovič utkat v eliminačním duelu IBF na galavečeru Usyk vs Joshua, který je předběžně plánován na 23 července.

Zhilei Zhang vs Scott Alexander