ŽENY: Jackie Nava a Mayra Gomez o tituly WBA a WBC!

Jackie Nava vs Mayra GomezDNES nás čeká zajímavý duel žen kde se proti sobě postaví Jackie NAVA (31-4-3, 13 KO) a Mayra Alejandra GOMEZ (16-3-0, 4 KO) světové tituly WBA a WBC v super bantamové váze!

Centro De Convenciones, Rosarito, Baja California – Mexiko
Ženy – Super bantamová váha
Mexická a světová jednička „La Princesa Azteca“ Jackie NAVA (31-4-3, 13 KO) a Argentinská trojka a světová patnáctka „La Guapa“ Mayra Alejandra GOMEZ (16-3-0, 4 KO) se dne utkají v 10-ti kolové bitvě o mistrovské tituly organizací WBA a WBC!

Vážení:
Nava: 55,3 kg
Gomez: 55,3 kg

Nava se vrátila loni v květnu mezi šestnáct provazů po dvouleté pauze a opět řádí. V květnu 2014 knockoutovala v 7. kole Alys Sanchez z Venezuely a získala prozatímní pás WBA. V září 2014 vybodovala Jamaiskou jedničku Alicii Ashley a získala tak titul WBC a nakonec v prosinci vybodovala i Panamskou dvojku Saydu Mosqueru a pohodlně obhájila oba pásy.
Gomez má za sebou loňskou dvou bitvu s Argentinskou pětkou Carolinou Gutierrez se kterou se nejdříve utkala v březnu a výhrou na body získala prozatímní titul WBO. Následně v květnu přišla odveta a Gomez opět vyhrála na body, ale byla to mnohem jednoznačnější bitva a Gutierrez schytala i parádní knockdown.