Zemřel Kevin Ferguson alias Kimbo Slice…

Kimbo Slice deathOpustila nás další velká legenda bojových sportů Kevin Ferguson, známý spíše jako Kimbo Slice. Bylo mu teprve 42 let.

Zápasník MMA Kimbo Slice byl v pondělí hospitalizován ve floridské nemocnici na podezření ze selhání srdce, což se později i potvrdilo.
Po převezení do nemocnice byl stav Fergusona velmi kritický. Večer už ředitel turnajů Bellator MMA Scott Coker vydal prohlášení, že Kimbo, vlastním jménem Kevin Ferguson, svůj poslední boj prohrál.
Ve věku 42 let nás tak opustila bohužel další legenda.


Kimbo Slice

„Všichni jsme šokováni a zarmouceni touto zničující ztrátou. Kimbo byl jeden z nejpopulárnějších bojovníků MMA vůbec. Kimbo byl charismatický, přátelský a oddaný otec rodiny. Jeho ztráta nás velice zasáhla a naše myšlenky a modlitby budou směřovat k jeho rodině, fanouškům a přátelům“ prohlásil Coker.

Kimbo Slice

Kimbo Slice se proslavil v roce 2003, kdy se staly jeho nahrávky pouličních bitek velmi populární a nakonec se ocitl až v MMA, kde jeho poslední souboj s Dadou 5000 19. února 2016 byl anulován, neboť ani jeden neprošel pozápasovou antidopingovou kontrolou.

Kimbo Slice

Bilance MMA
8 zápasů
5 výher
2 porážky
1 nevyhodnoceno

Kimbo Slice

Kimbo Slice si zkusil také profesionální box,ve kterém odboxoval celkem 7 zápasů v letech 2011 až 2013. Až na souboj s Charlesem Hackmannem, kterého porazil na body, všechny své soupeře porazil před limitem.