Zdeněk Šafránek vs Jan Matoušek

Zdeněk Šafránek vs Jan MatoušekDalším zápasem na galavečeru v Poděbradech bude souboj v paraboxu mezi Zdeňkem Šafránkem a Janem Matouškem. Šafránek bude obhajovat pás našeho webu Proboxing.cz!

25.2.2017 – Sobota, Hala Bios Poděbrady
Vstupné:
Předprodej: 250 Kč
Na místě 300 Kč
Hosté: Rostislav Osička a Luboš Šuda

Galavečer Poděbrady 2017

Zdeněk Šafránek
– 34 let

Klub: Boxing Poděbrady
Trenér: Daniel Vencl
Záliby: Sledge hokej, box, hendbike, plavání, čtyřkolka a lyže
Úspěchy: 2 paralympijský hry, několika násobný mistr ČR ve sledge hokeji, 2x vyhlášení na zlaté hokejce, mistr ČR v terénním hendbiku. Mistr republiky v paraboxu.

Zdeněk Šafránek vs Jan Matoušek

Jan Matoušek
– 31 let
Klub: Box Klub Řešeto znojmo
Trenér: Jaroslav Spratek
Záliby: sledge hokej, box, wakeboarding, handbike, florbal a plavaní
Úspěchy: Mistr světa skupiny B 2016 ve sledge hokeji, dvojnásobný vicemistr ME, trojnásobný mistr česke sledge ligy, účast na Paralympijských hrách Vancouver 2010

Tak na tuto odvetu se těší snad každý. Loňská bitva nabídla parádní podívanou, kterou nakonec na body ovládl domácí borec Zdeněk Šafránek. Matoušek by mu rád výhru oplatil a obral úřadujícího šampióna o pás Proboxing.cz.

Zdeněk Šafránek vs Jan Matoušek

Daniel Vencl vs Jindřich Velecký

V profi ringu se představí domácí boxer, trenér a promotér Daniel Vencl, který se utká o světový pás organizace UBO s legendárním Jindřichem Veleckým, Marek Procházka, Michal Dufek, Karel Hořejšek, Vladimír Řezníček nebo čtyřnásobný amatérský mistr České republiky Pavel Šour!

Proboxing.cz