Záznam souboje Pavla Šoura s Jermainem Franklinem!

Konečně po týdnu jsme se dočkali kvalitního záznamu souboje našeho českého válečníka Pavla „Pablo“ Šoura (11-2-0, 6 KO) s Jermainem „989 Assassin“ Franklinem (20-0-0, 13 KO).

Konečně po týdnu se na internetu objevil záznam souboje našeho českého válečníka Pavla Šoura s Jermainem Franklinem v HD kvalitě. Pojďme si tedy tuto bitvu společně ještě jednou vychutnat.

Sedmatřicetiletý český bijec odboxoval celých deset kol a prohrál nakonec jednoznačně na body s o jedenáct let mladším neporaženým Američanem. Pavel se ocitl v počítání v šestém a posledním desátém kole.Pavel Šour (11-2-0, 6 KO) má tak za sebou druhý zápas mimo české území, ale s naprosto odlišným výkonem, než v duelu s Filipem Hrgovičem (9-0-0, 7 KO), se kterým prohrál v prvním kole.

Jermaine Franklin (20-0-0, 13 KO) sice českého boxera také velmi potrápil, když jej dokázal dostat dvakrát do počítání, nicméně bylo vidět, že se Pavel v profiringu posunul o další level výš a cenné zkušenosti jistě využije do dalších bojů. Pavlovi aktuálně patří 115. pozice světového ratingu a na domácí půdě jednoznačně kraluje. Na druhém místě je mladý Tomáš Šálek (10-1-0, 8 KO), jehož ovšem plzeňský rodák letos v dubnu jasně vybodoval a obhájil český titul ČUBP!