Záznam odvetného souboje mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem!

Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO) naprosto zdemoloval v sedmi kolech Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO) a stal se novým šampionem WBC v těžké váze.

Co slíbil, to také splnil. Tyson Fury je zkrátka mužem svého slova, který píše obrovský příběh v historii těžké váhy. V roce 2015 říkal, že jede do Německa porazit tehdejšího neohrozitelného vládce nejtěžší váhové kategorie Wladimira Klitschka na body. V té době to byla naprosto nemyslitelná věc. Vysmívali se mu odborníci, fanoušci a nevěřil mu dokonce ani jeho tým. On však šokoval svět a ve vyprodané ESPRIT Aréně v Düsseldorfu sesadil ukrajinského šampiona v poměru 2x 115-112 a 116-111. Následně ale nezvládl svoje psychické problémy, jenž utápěl v alkoholu a drogách. Přibral do neuvěřitelných rozměrů a dokonce se pokusil o sebevraždu. Nikdo mu už nedával šanci na návrat.

Jenže hvězdný „Gypsy King“ má zkrátka v povaze šokovat svět. Svoji vírou a odhodláním se vrátil zpět do ringu, aby po lehkých dvou soubojích vyzval šampiona WBC a nejobávanějšího knockoutéra těžké váhy Deontaye Wildera. Po fantastické dvanáctikolové bitvě to byla remíza. Hodně kontroverzní remíza, kdy mnoho lidí vidělo vyhrát rodáka z Manchesteru. Odveta tedy byla nevyhnutelnou věcí a dnes časně ráno se stala realitou. Fury sliboval Wilderovi demolici, kterou také nakonec dotáhl do zdárného konce. Sedm neuvěřitelných kol bití snášel rodák z alabamské Tuscaloosy, než do ringu z jeho rohu vlétl ručník. Ringový sudí Kenny Bayless neměl na vybranou a duel musel ukončit. Tyson Fury opět dodržel, co slíbil. Usedl zpět na trůn těžké váhy a aktuálně vévodí federaci WBC a může se také pyšnit pásem The Ring Magazine a statusem lineárního šampiona těžké váhy. Pojďme si ještě jednou společně vychutnat historický okamžik díky záznamu ve vysoké kvalitě.