Zápas století: Vémola vs Végh!

O2 aréna se opět otřese v základech! Na galavečeru 9. listopadu Oktagon 15 se utkají český zápasník Karlos „Terminator“ Vémola a slovenská mašina Attila „Pumukli“ Végh!

9.11.2019 – O2 Aréna, Praha, ČR
Oktagon 15 – Terminator vs Pumukli
Karlos Vémola vs Attila Végh
Vstupenky: www.ticketportal.cz

Mezi MMA zápasníky v Česku a na Slovensku není snad větších hvězd. Karlos „Terminator“ Vémola se jako první český fighter dokázal prodrat do nejslavnější MMA ligy světa UFC, kde dokázal vyhrát dva z šesti duelů.

Attila „Pumukli“ Végh se dokázal dostal do druhé nejlepší MMA ligy světa, Bellatoru. Ten dokonce 28. února 2013 na Bellatoru 91 dokázal v polotěžké váze ovládnout a získat titul, když jasně vybodoval 48:47, 49:46 a 50:45 Dominikánce Christiana M’Pumbu.

„Vzhledem k unikátnímu charakteru akce půjde o exkluzivní událost a poptávka po vstupenkách je již teď enormní. Fanoušci, kteří si o tento zápas sami řekli, se mohou těšit na skvělou show, jak už je u OKTAGONu zvykem. Produkce i bojovníci do toho dají všechno. ZÁPAS STOLETÍ tomu neříkáme náhodou. “ uvedl za OKTAGON MMA promotér Ondřej Novotný pro web fightclubnews.cz.