ZÁPAS STOLETÍ: Mayweather vyhrál jasně na body! GALERIE!

Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao300 miliónový duel je za námi a vítězství slaví Floyd Mayweather jr, který jasně vyhrál u všech třech bodových rozhodčí a je nezpochybnitelným šampiónem!

MGM Grand, Las Vegas – USA
Valterová váha
Neporažená Americká a světová jednička „Money“ Floyd MAYWEATHER jr (48-0-0, 26 KO) jasně vybodova 3:0 (118:110 a 2x 116:112) Filipínskou jedničku a světovou dvojku „Pac Mana“ Manny PACQUIAA (57-6-2, 38 KO) a nezpochybnitelným šampiónem!

Bodoví rozhodčí:
Burt A. Clements (USA) – 116:112
Dave Moretti (USA) – 118:110
Glenn Feldman (USA) -116:112
Mayweather vs Pacquiao Score card
Bitva, na kterou čekal snad úplně každý fanoušek boxu má svého vítěze. Je jím osmatřicetiletý Floyd Mayweather, který k titulům WBC a WBA super získal také titul WBO, který získal Manny Pacquiao loňskou výhrou nad Timothy Bradley.
Mimo to získal od WBC i speciální zlatý opasek ⇓
Mayweather vs Pacquiao special WBC Belt

Neporažený Američan se nechal slyšet, že na podzim odboxuje ještě jeden zápas a poté nejspíše ukončí kariéru. V té době mu zároveň skončí smlouva s televizemi. Jestli to myslel vážně, poznáme v následujících měsících.

Filipínec neskrýval zklamání. „Myslel jsem, že jsem vítěz. Vždyť jsem ho mnohokrát zasáhl a on nepředvedl vůbec nic, jen utíkal,“ zlobil se Pacquiao. Ani vítěz nebyl se svým výkonem spokojen. „Můj otec ode mě čekal víc, ale Pacquiao je pekelný soupeř. On je tvrdý bojovník, já umím počítat. Když se píší dějiny, vyplatí se počkat,“ popsal svou taktiku Mayweather.

Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny PacquiaoFloyd Mayweather vs Manny PacquiaoFloyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao

Ve slavné MGM Grand v Las Vegas bylo mnoho slavných boxerů ať už současných jako Deontay Wilder nebo Bernard Hopkins tak bývalých Mike Tyson, Evander Holyfield a mnoho dalších a samozřejmě spousta Hollywoodských herců a hereček, mezi nimi například Robert De Niro, Mark Wahlberg a další.

Pérová váha
Ukrajinská jednička a světová třináctka „Hi-Tech“ Vasyl LOMACHENKO (4-1-0, 2 KO) Knockoutoval v devátém kole trojku Puerta Rica Gamaliera RODRIGUEZE (25-3-3, 17 KO) a obhájil titul WBO!Vasyl Lomachenko vs Gamalier RodriguezVasyl Lomachenko vs Gamalier Rodriguez