Zápas Ruiz vs Arreola je týden posunut!

Přemožitel Anthony Joshuy a bývalý šampión Andy Ruiz jr se nakonec vrátí 1. května. Soupeřem mu bude Američan Chris Arreola!

1.5.2021 – USA
Těžká váha
Andy Ruiz vs Chris Arreola

Americká dvojka a světová šestka „Destroyer“ Andy RUIZ (33-2-0, 22 KO) a americká třináctka a světová třiapadesátka „The Nightmare“ Chris ARREOLA (38-6-1, 33 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Jednatřicetiletý rodák z Mexika Andy Ruiz se stal v červnu 2019 překvapivě světovým šampiónem těžké váhy, když dokázal v sedmém kole ukončit britského snipera Anthony Joshuu a obrat ho o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO.

Ruiz se tak postaral o obrovskou senzaci. Jenže ještě téhož roku v prosinci přišla odveta a do té nastoupil Ruiz s viditelnou nadváhou a Joshua jej jednoznačným způsobem vybodoval. Následně vyšlo najevo, že Ruiz vůbec netrénoval a utrácel obrovské peníze, které vydělal za první duel.

Následně Ruiz vyměnil trenéra a pomalu se vrátil do přípravy. Již několik měsíců se spekulovalo, že jeho soupeřem bude Američan Arreola, což se nyní také potvrdilo.

Devětatřicetiletý “The Nightmare” Chris Arreola naposledy boxoval v srpnu 2019, kdy jej ve dvanáctikolové bitvě přetlačil polský “Baby Face” Adam Kownacki. Od té doby Američan v ringu nestál a předpokládá se, že pokud se Ruiz na zápas dobře připraví, měl by být jasným favoritem.

Deontay Wilder vs Chris Arreola

„Ruiz se stal prvním mexickým šampionem v těžké váze a jsem z tohoto setkání nadšený, ale nyní je veškerý tlak na něj, čekají se od něj velké výsledky a pro mě je to obrovská výzva“. řekl k zápasu Arreola