Zápas Procházka vs Reyes odložen!

Jiří “Denisa” Procházka měl před sebou druhý zápas v nejprestižnější MMA lize světa. Jenže Americká hvězda Dominick Reyes se zranil a zápas je odložen!

Jiří “Denisa” Procházka jako čtvrtý Čech v historii MMA podepsal v polovině ledna minulého roku kontrakt s nejprestižnější organizací UFC a 12. července si odbyl svůj debut proti Volkanovi Oezdemirovi.

Toho Procházka ve druhém kole tvrdou pravačkou vypnul a připsal si tak jednu z nejdůležitějších výher kariéry. Nyní ho měla čekat druhá výzva a velmi těžký soupeř, Američan Dominick Reyes.

S Reyesem se měl Procházka utkat na galavečeru 27. února. Jenže tým Amerického fightera oznámil, že se Reyes zranil a do zápasu nebude moci nastoupit.

Nicméně zápas je zatím jen odložen a oba týmy intenzivně jednají s vedením UFC ohledně nového termínu zápasu. Vůle je tak z obou stran. Záležet bude samozřejmě na zdravotním stavu Američana a na tom, kdy se bude moci vrátit k plnému tréninku.

Jednatřicetiletý Reyes poslední dva zápasy v oktagonu prohrál. Loni v únoru na UFC 247 ho vybodoval Jon Jones a následně v září na UFC 253 ho ukončil ve druhém kole Polák Jan Błachowicz a získal tak titul.

www.bjp-store.com