Zápas Kovalev vs Melikuziev bude v USA!

Rus Sergey Kovalev a neporažený Uzbek Bektemir Melikuziev se měli utkat 30. ledna na galavečeru v Moskvě. Nakonec byl duel přesunut do Spojených států, ale v Evropském čase!

30.1.2021 – Fantasy Springs Resort, Kalifornie, USA
Polotěžká váha
Sergey Kovalev vs Bektemir Melikuziev

Ruská a světová jednička “Krusher” Sergey KOVALEV (34-4-1, 29 KO) a neporažená Uzbecká dvojka a světová sedmačtyřicítka “Bully” Bektemir MELIKUZIEV (6-0-0, 5 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální titul WBO!

Šestatřicetiletý Kovalev se vrací do ringu po loňské porážce, kterou mu uštědřil mexický boxer “Canelo” Alvarez, který ruského bijce knockoutoval v jedenáctém kole a sebral mu světový titul organizace WBO.

Od té doby Kovalev v ringu nestál a vrátí se až poslední lednovou sobotu. Do cesty se mu postaví neporažený Uzbek žijící v USA Bektemir Melikuziev. Ten naposledy boxoval letos v říjnu, když ve třetím kole knockoutoval mexického boxera Alana Campa získal Interkontinentální titul organizace WBO.

Zápas se měl původně konat na galavečeru v Moskvě, ale byl přesunut z organizačních důvodů do amerického Fantasy Springs Resort v Kalifornii. Nicméně čas galavečeru bude ponechán jako by se konal v Evropě kvůli již zakoupeným PPV. Na galavečeru uvidíme také zajímavý duel ve střední váze Jason Quigley (18-1-0, 14 KO) vs Shane Mosley (49-10-1, 41 KO)

Živý přenos obstará streamovací platforma DAZN!

Bektemir Melikuziev ⇓

Olympijské hry
Silver medal – second place 2016 Rio Střední váha
Amatérské mistrovství světa
Silver medal – second place 2015 Dauhá Střední váha
Bronze medal – third place 2017 Hamburg Polotěžká váha
asijské hry
Gold medal – first place 2015 Bangkok Střední váha
Gold medal – first place 2017 Taškent Polotěžká váha
juniorské olympijské hry
Gold medal – first place 2014 Nanking Velterová váha