Zápas Haye vs Fournier bude nakonec jen exhibice!

Očekávaný jednozápasový návrat bývalého světového šampióna Davida Haye bude nakonec pouze exhibicí. Haye a Fournier se utkají 11. září na galavečeru Los Angeles!

Původně se očekávalo, že půjde o oficiální zápas, který se oběma boxerům zapíše do statistik, ale nakonec je vše jinak. “Hayemaker” David Haye (28-4-0, 26 KO) a Joe Fournier (9-0-0, 9 KO) budou bojovat v exhibičním zápase vypsaném na osm kol.

Půjde tedy o 8 kol dvouminutových kol a boxovat se bude ve dvanáctiuncových rukavicích. A jak Haye v minulém týdnu prozradil, šlo hlavně o peníze “Nyní se v boxu platí šílené peníze a co by si lidé pomysleli, kdybych tuto nabídku nepřijmul? Pravděpodobně by si mysleli, že se mnou není něco v pořádku. Mám smlouvu jen na jeden zápas a částka je vyšší než za první duel s Tony Bellewem”. Uzavřel Haye


Na galavečeru také uvidíme bývalého šampióna UFC, šestačtyřicetiletého Andersona Silvu (2-1-0, 1 KO), který se tak v krátkém čase ukáže opět v profesionálním boxu. V červnu překvapivě přeboxoval legendárního Julia Cesara Chaveze a nyní si brousí zuby na stejně starého MMA zápasníka Tito Ortize, pro kterého to bude boxerský debut.

Hlavní událostí galavečeru bude souboj osmačtyřicetiletého Oscara De La Hoyi (39-6-0, 30 KO), který se vrací do ringu po třinácti letech. V ringu vyzve bývalého brazilského MMA zápasníka Vitora Belforta, který vstoupí do profesionálního boxerského ringu podruhé v životě.