Zápas Fury vs Wilder odložen!

Špatná zpráva přišla z tábora britského šampióna Tysona Furyho. Několik členů týmu bylo pozitivně testováno na koronavirus a zápas je tak odložen. Pravděpodobně se zápas bude konat v říjnu!

Očekávané zakončení trilogie Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) vs Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) o světový titul organizace WBC v těžké váze je oficiálně odložen. Podle předběžných informací by se duel mohl konat v sobotu 9. října v Las Vegas, místo konání by tak zůstalo nezměněné.

„Znovu to samé, znovu se vše opakuje. Udělal jsem naprosto vše, abych byl v zápase připravený a jsem to já, kdo je potrestán“. řekl bezprostředně Wilder.

„Celý náš tým je plně očkovaný včetně sparingpartnerů- Snažili jsme se udělat vše proto, abych se koronaviru vyhnuli a to se nám povedlo. Nechápu, proč Fury a jeho tým k tomu nepřistupovali stejně“. řekl Wilderův manažer Shelly Finkel.

Tysona otec John Fury prozradil, že infekci do týmu přinesl pravděpodobně někdo z pozvaných sparingpartnerů. Nakažených je celkem 7, Podle dostupných informací Tyson Fury ještě také nebyl plně očkován a má teprve první vakcínu.

Úřadující šampión Tyson Fury a bývalý mistr světa Deontay Wilder se poprvé utkali v prosinci 2018 a zápas skončil velmi spornou remízou. Fury byl sice dvakrát v počítání, ale většinu zápasu byl lepším v ringu. Loni v únoru se konala odveta. Tyson Fury neponechal nic náhodě a postupně Wildera demoloval, což vyústilo v sedmém kole, kdy Wilderova rohu přilétl ručník a ringový Kenny Bayless zápas ukončil.