Zápas dne: Stevenson vs Karpency o titul WBC!

Adonis Stevenson vs Tommy KarpencyDnes nás čeká velice zajímavý zápas na Kanadské půdě mezi Adonisem Stevensonem a Tommy Karpencym o titul WBC v polotěžké váze!

DNES – Ricoh Coliseum, Toronto, Ontario – Kanada
⇒ STREAM ZDE ⇐
Polotěžká váha
Kanadská jednička a světová dvojka „Superman“ Adonis STEVENSON (26-1-0, 21 KO) a Americká dvojka „Kryptonite“ Tommy KARPENCY (25-4-1, 14 KO) se dnes utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC!

Vážení:
Adonis Stevenson: 79,1 kg
Tommy Karpency: 79,6 kg

Adonis Stevenson vs Tommy Karpency Adonis Stevenson vs Tommy Karpency

Adonis Stevenson získal titul WBC v červnu 2013, když knockoutoval již v prvním kole Američana Chada Dawsona. Následně jej 5x obhájil a dá se říct, že bez větších potíží.
Hodně fanoušků doufá, že pokud dnes vyhraje, utká se konečně s držitelem pásů WBA super, WBO a IBF Sergeyem Kovalevem a vznikne absolutní šampión polotěžké váhy, který bude držet všechny 4 tituly prestižních organizací.
Tommy Karpency od „černého“ roku 2012, kdy prohrál oba své duely (Nathan Cleverly prohra na body a Andrzej Fonfara prohra TKO v 7. kole) boxoval pouze jeden 6ti a 8mi kolový zápas a dva 10ti kolové. I když porazil legendárního Chada Dawsona, tak jeho výkony nejsou na takové úrovni jako ty Stevensonovi. V tomto zápase je jasným outsiderem a může pouze překvapit.