Zápas dne: Sergey Kovalev vs Jean Pascal 2! STREAM!

Sergey Kovalev vs Jean PascalTak jsme se dočkali. Dnes vypukne očekávaná odvetná bitva mezi ruskou jedničkou Sergeyem Kovalevem a kanadskou dvojkou Jeanem Pascalem o tituly WBA super, WBO a IBF!

Sergey Kovalev vs Jean PascalDNES v noci – Bell Centre, Montreal, Quebec
⇒ STREAM ZDE ⇐
Polotěžká váha

Neporažená ruská a světová jednička „Krusher“ Sergey KOVALEV (28-0-1, 25 KO) a kanadská dvojka Jean PASCAL (30-3-1, 17 KO) se utkají v odvetném zápase o tituly WBA super, WBO a IBF!

Vážení
Sergey Kovalev: 79,3 kg
Jean Pascal: 70 kg

A je to tu, nesporný šampión polotěžké váhy Sergey Kovalev se dnes opět postaví do ringu. Jeho soupeřem bude opět Jean Pascal, se kterým se již utkal loni v březnu. Ačkoliv šampión vyhrál před limitem technickým knockoutem, tak Pascal předvedl skvělý výkon a Rusa žijícího v USA místo dost potrápil.Sergey Kovalev vs Jean Pascal Sergey Kovalev vs Jean Pascal
Kovalev stál v ringu naposledy 25. července, když se utkal s francouzskou jedničkou Nadjibem Mohammedi, kterého porazil drtivým knockoutem již ve 3 kole a začalo se spekulovat, že se schyluje ke sjednocujícímu zápasu s Adonisem Stevensonem.
Stevenson drží titul WBC, který jediný Kovalevovi chybí, aby se stal absolutním šampiónem polotěžké váhy. Dokonce došlo ke konfrontaci na basketbalovém zápasu NBA, kde se oba borci potkali a Kovalev požadoval po Kanaďanovi slib, že se s ním utká, ale Stevenson mu řekl, že ovšem rozhoduje jeho manažer.
Všichni očekávají, že by se snad mohli letos dočkat a mohli bychom vidět takto velkou událost.Sergey Kovalev vs Jean Pascal
Jean Pascal se stejně jako jeho soupeř postavil do ringu loni v červenci, když se utkal s kubánskou dvojkou Yunieski Gonzalezem, se kterým se až překvapivě trápil. Kubánce porazil na body 3x 96:94 a zdaleka nepředvedl takový výkon jako v prvním vzájemném duelu s Kovalevem.
Když se Kovalev nedohodl se Stevensonem, tak dal druhou šanci právě Pascalovi, který na vyhrocené tiskové konferenci sliboval Rusovi první prohru kariéry!
Jak dopadne odveta, se dozvíme dnes v noci.Sergey Kovalev vs Jean Pascal Sergey Kovalev vs Jean Pascal Sergey Kovalev vs Jean Pascal Sergey Kovalev vs Jean Pascal