Zápas dne: Miguel Cotto vs Daniel Geale dnes v noci na SPORT 1 HD! Galerie! Video!

Miguel Cotto vs Daniel GealeDnes v noci nás čeká velice zajímavý duel ve střední váze mezi aktuálním šampiónem Miguelem Cottem a Australským vyzyvatelem Danielem Gealem.
Živý přenos bude opět vysílat sportovní TV stanice SPORT 1 HD!

6.6.2015 – Barclays Center, Brooklyn, New York – USA
Střední váha
Světová dvojka z Puerta Rica „Junito“ Miguel COTTO (39-4-0, 32 KO) vs Australská jednička a světová sedmička „Real Deal“ Daniel GEALE (31-3-0, 16 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC

Vážení:
Miguel Cotto: 69,6 kg
Daniel Geale: 71,2 kg

Miguel Cotto loni 7. června po zisku a ztrátách titulů ve velterové a super velterové váze přešel do střední váhy a hned získal titul WBC výhrou nad Argentincem Sergio Gabrielem Martinezem, kterého zničil v deseti z dvanácti vypsaných kol.
Nyní se mu do cesty postaví Australan a bývalý šampión této váhové kategorie Daniel Geale.
Daniel Geale byl šampiónem organizace IBF v letech 2011 až 2013 kdy o něj přišel v zápase s Britem Darrenem Barkerem, kterému podlehl ve vyrovnané bitvě na body 1:2 (114:113, 113:114 a 111:116).
Loni dostal šanci boxovat o tituly WBA super a IBO s Kazašskou mašinou Gennady Golovkinem, ovšem s neporaženým knockouterem vydržel pouhá 3 kola.

Vítěz tohoto duelu by se měl utkat se světovou jedničkou Gennady Golovkinem, který má v držení tituly WBA super, IBO a právě prozatímní titul WBC, který již třikrát obhájil a nyní čeká na vítěze tohoto duelu, aby mohl získat plnohodnotný pás WBC.

Miguel Cotto vs Daniel Geale Miguel Cotto vs Daniel Geale Miguel Cotto vs Daniel Geale Miguel Cotto vs Daniel Geale Miguel Cotto vs Daniel Geale Miguel Cotto vs Daniel Geale

Přímý přenos bude opět vysílat v noci ze soboty na neděli sportovní televizní stanice SPORT 1 HD ve 3:30.
Zápas budou komentovat Marek Šimák a Antonín Vavrda