Zápas dne: Martin Parlagi vs Ben Jones o Interkontinentální titul WBO!

Martin Parlagi vs Ben JonesDnes nás čeká hodně očekávaný duel v pérové váze mezi Martinem Parlagim a Benem Jonesem o Interkontinentální titul WBO!

DNES – The Troxy, Limehouse, London – Velká Británie
Pérová váha
Slovenská jednička a Evropská šestnáctka Martin PARLAGI (16-1-0, 9 KO) a britská pštka a Evropská osmnáctka Ben „Duracell“ JONES (19-5-1, 9 KO) se dnes utkají v 10ti kolové bitvě o Interkontinentální titul WBO!Martin Parlagi vs Ben Jones

Videorozhovor: Martin Parlagi 
Rozhovor: Manažer stáje BoxEvents Stanislav Škoda
Martin Parlagi:Fans FB Profil

Box Events: WEB a FB

Video ze včerejšího vážení ⇓

Martin Parlagi měl již jednu možnost na zisk prestižního titulu WBO a to loni v červnu, když se do ringu postavil o Evropský titul WBO proti Irské hvězdě Marco McCulloughovi.
Do zápasu ovšem Martin nepřenesl skvělé výkony v tréninzích a sparinzích a zápas prohrál na body 93:95, 91:97 a 92:98. Svůj výkon označil za otřesný. Ovšem i tak udělal dojem například na světovou jedničku Carla Framptonona, jenž s si dokonce Martina pozval na sparingy do svého kempu.
Od té doby Martin opět drží neporazitelnost a oba následné zápasy vyhrál.
Nejdříve přišla prosincová výhra nad polskou dvojkou Krzysztofem Rogowskim, kterého tvrdě knockoutoval již v prvním kole a poté letos v březnu porazil na body maďarského sympaťáka Oszkara Fika 3x 58:52.
Nyní před ním stojí výzva v podobě britské pětky Bena Jonese.
Ben Jones v minulosti držel Evropský titul WBO v super pérové váze, který získal jasnou bodovou výhrou nad krajanem Krisem Hughesem. Loni Ben odboxoval pouze jeden zápas a byla z toho porážka na body.
Letos Jones odboxoval již 4 duely a ve všech případech své soupeře o třídu přejel, ale nutno podotknout, že se jednalo o soupeře na zvýšení sebevědomí a vylepšení bilance.

Získá Martin Parlagi a jeho tým vysněný titul?Martin Parlagi vs Ben Jones Martin Parlagi vs Ben Jones