Zákulisí přípravy Deontaye Wildera na odvetný souboj s Luisem Ortizem!

Premier Boxing Champions a stanice Fox Sport vydali první díl série, jenž bude mapovat přípravy aktuálního šampiona organizace WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO) a jeho vyzývatele Luise „King Kong“ Ortize (31-1-0, 26 KO).

Slova Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) o tom, že je v Americe populárnější než aktuální šampion WBC Deontay Wilder, asi nebude úplně pravda. Stáj Premier Boxing Champions ve spolupráci s televizní stanicí Fox Sports, jenž zastupují právě alabamského knockoutéra, začali propagovat souboj svého svěřence s kubánským „King Kongem“ Luisem Ortizem skrze čtyřdílný seriál „Fight Camp“, který bude mít premiéru posledního dílu 17.11.2019, tedy pouhých šest dní před samotným soubojem.

První díl této série měl extrémní úspěch, jelikož jeho sledovanost dosáhla na 2,2 miliony diváků. To je například o jednatřicet procent více, než měl poslední díl série „Fight Camp“, jenž mapoval sjednocující bitvu mezi Errolem Spencem a Shawnem Porterem. Takže čtyřiatřicetiletý šampion má rozhodně dostatek popularity ve Spojených státech, která se jistě ještě zvýší případným vítězstvím v odvetě s Ortizem, jelikož půjde o desátou obhajobu světového pásu. Tímto triumfem by totiž překonal v počtu obhajob Vitalije Klitschka, či Mika Tysona a vyrovnal by se Muhammadu Alimu.