Yoka vs Djeko o titul již tento pátek!

Již tento pátek nás čeká zápas o Evropský titul EBU-EU v těžké váze. V ringu se střetne olympijský vítěz roku 2016 Tony Yoka a vyzyvatel Joel Djeko!

5.3.2021 – Nantes, Francie
Těžká váha
Tony Yoka vs Joel Djeko

Neporažená francouzská jednička a světová dvanáctka “La Conquete” Tony YOKA (9-0-0, 7 KO) a belgická jednička “Big Joe” Joel DJEKO (17-2-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o pás Evropské Unie EBU-EU!

Olympijský vítěz a amatérský mistr světa Tony Yoka naposledy boxoval loni 27. listopadu, kdy vybodoval rumunského boxera Christiana Hammera 3x 100:89. Promotéři následně plánovali souboj s Milasem již na konec prosince, ale Yoka si v zápase s Hammerem poranil ruku a zápas se tak naplánoval na poslední únorový den.

Milas však musel ze zdravotních důvodů odstoupit a nahradil ho jednatřicetiletý belgický boxer Joel Djeko. Ten naposledy boxoval Loni v lednu, kdy v prvním kole tvrdě knockoutoval Kolumbijce Johna Corteze!

Favoritem zápasu je jednoznačně osmadvacetiletý francouzský boxer a nepředpokládá se žádné velké překvapení. Pro Yoku to bude zároveň první profesionální titulový duel.