XFN 8: Vémola, Muradov a Mašková jasně dominovali!

Karlos VémolaMáme za sebou osmou akci největší MMA ligy České republiky XFN a bylo se rozhodně na co koukat. Vémola škrtil, Muradov demoloval a Mašková dominovala! Výsledky!

Sandra Mašková nastoupila na XFN ke svému prvnímu zápasu MMA a ten se ji povedl na jedničku. Své soupeřce Evelině Puidaitė nedala sebemenší šanci a na body 3x 30:27 jasně dominovala. Sandra se měla s fighterkou z Litvy utkat již v pražské O2 aréně, ale ze zápasu nakonec sešlo, protože Puidaite byla po technickým KO v ochranné lhůtě. Česká bojovnice tak parádně odstartovala ve 29 letech úspěšně MMA kariéru!

Makhmud Muradov nedávno podepsal jako první MMA fighter v historii lukrativní smlouvu se stájí TMT, která patří legendárnímu boxerovi a přemožiteli Conora McGregora, Američanovi Floydu Mayweatherovi. Na XFN tak startoval poprvé pod TMT týmem a  bylo z toho úspěšné krvavé vystoupení. Zkušený rodák z Brazilie Edvaldo de Oliviera na začátku zápasu neúmyslně nakopl Muradova bolestivě mezi nohy, ale Mach se z toho rychle otřepal a pak začalo představení toho hvězdného fightera. Už na konci prvního kola byl Brazilec ve velkých problémech a krev mu zalévala celý obličej. Stejný scénář se opakoval také ve druhém kole, které ukončil Muradova deset vteřin před koncem, když Brazilce na zemi umlátil!

Hlavním zápasem večera byl souboj největší české hvězdy Karlose „Terminatora“ Vémoly a jeho vyzyvatele Jamie Sloana z Velké Británie. Karlos sliboval ukončení v prvním kole a tak jak slíbil, také učinil. Jamie Sloan neměl ani prostor, sílu ani šanci na rozjetého Terminatora a český borec jej v polovině prvního kola uškrtil. Vémola tak učinil další důležitý krok na cestě z pět do UFC.

Kompletní výsledky:
Lukáš Chotěnovský vs Martin Pršala
Guilherme Cadena Martins vs Jakub Bahník 
Mochamed Machaev vs Tomáš Kvapil
Daniel Brunclík vs Simone Tabaglio
Sandra Mašková vs Evelina Puidaitė
Leonardo Damiani vs Tomáš Lejsek
Jaroslav Jartim vs Dragoljub Stanojevič
David Dvořák vs Marco Manovali
Makhmud Muradov vs Edvaldo de Oliviera
Karlos Vémola vs Jamie Sloane