XFN 8 nabídne v přímém přenosu O2 TV Sport!

Dnes se fanoušci bojových sportů dočkají dalšího jedinečného galavečera organizace XFN. V Pardubicích se představí řada předních českých MMA bojovníků, kteří poměří síly se zahraničními soupeři. Mezi hlavní hvězdy večera se zařadí například legendární Karlos „Terminátor“ Vémola, velmi úspěšný Makhmud Muradov nebo debutující Sandra Mašková! Přímý přenos začíná na stanici O2 TV Sport v sobotu od 20.00 hodin.

Jedním z dlouho očekávaných zápasů na XFN 8 bude bezesporu souboj uzbeckého bojovníka Makhmuda Muradova. Ten se před několika týdny zapojil do týmu TMT, jehož majitelem je slavný boxer a miliardář Floyd Mayweather. Muradov (15-6) se v Pardubicích střetne s brazilským Edvaldo de Oliveirou (34-22).

Avšak největším tahákem nemůže být nikdo jiný než samotný Karlos „Terminátor“ Vémola (15-5), kterého vyzve Angličan Jamie Sloane (10-3). Vémola se naposledy představil v prosinci v O2 areně, kde v ostře sledovaném duelu porazil Petra Ondruše. Nyní chce udělat další krok k vytouženému snu, k návratu do nejprestižnější MMA organizace na světě – UFC.

Fanoušci se ale mohou těšit i na další atraktivní boje. V kleci se představí třeba talentovaný Tomáš Kvapil, David Dvořák, Daniel Brunclík či Tomáš Lejsek, kterého si diváci můžou pamatovat z první série reality show OKTAGON. Sobotní XFN 8 bude na O2 TV Sport komentovat Michal Petrgál a Petr Ondruš.

Živé vysílání lze sledovat i přes populární tarif O2 TV Sport na den za 69 Kč, kde přenos uvidíte v prohlížeči nebo v aplikaci O2 TV na mobilu i tabletu.

Stanice O2 TV Sport exkluzivně vysílá kromě XFN i přímé přenosy dalších tří nejslavnějších domácích MMA organizací – OKTAGON MMA, Heroes Gate a Fusion Fight Night (FFN).