XFN 6: Vémola uškrtil Ondruše v prvním kole!

Karlos “Terminator” Vémola neponechal nic náhodě a jak slíbil, tak také učinil. 20 vteřin před koncem kole Petra “Pína” Ondruše parádně uškrtil a má titul XFN!

Máme za sebou již šestý galavečer pod hlavičkou české organizace XFN. Na největší MMA galavečer v České republice přišlo do pražské O2 arény neuvěřitelných 7557 diváků a hravě tak strčilo do kapsy všechny jiné galavečery napříč bojovými sporty.

Většina fanoušků pochopitelně přišla na tahák roku mezi legendou MMA Karlosem Vémolou a skvělým kickboxerem Petrem Ondrušem.

Již od prvních vteřin bylo jasné, že Vémola chce dostat Ondruše na zem, což se mu také brzy povedlo. Píno ovšem tvrdé rány a přetlačovanou na zemi ještě ustál a dokonce se mu povedlo vstát. Zhruba minutu před koncem kola si Karlos Ondruše parádně přehodil před sebe a začal ho škrtit. Tomu už nemohl Píno vzdorovat a po par vteřinách zápas odklepal. Do konce kola v tu dobu zbývalo přesně 20 vteřin.

“Má tvrdší hlavu, než jsem čekal. Tak jsem ho musel uškrtit“ řekl Vémola bezprostředně po zápase.

„Všichni známe Karlosovy kvality. Klobouk dolů, že se po zranění které měl dokázal takhle připravit. Vzdávám mu hold.“ Uznal porážku Ondruš

Další výsledky:
Patrik Kincl vs Vitor Nobrega
Kincl zničil hned v úvodním kole Nobregu technickým KO.

Makhmud Muradov vs Tomáš Penc
Mach stejně jako Patrik Kincl nedal svému soupeři šanci a v prvním kole vyhrál technickým knockoutem.

Petr Kníže vs David Kozma
Souboj dvou generací vyhrál jasně na body veterán oktagonu a legenda českého MMA Petr “Monster” Kníže.

Jaroslav Pokorný vs Viktor Dimitrov
“Jubox” to dnes neměl lehký a sám se ocitl na pokraji porážky, český sympaťák se ovšem z problémů dostal a ve druhém kole vyhrál technickým KO.

Miloš Petrášek vs Charles Andrade
Hodně těžký soupeř čekal na “Melouna” Miloše Petráška, ale ukázal neskutečnou dravost a odhodlání a ve třetím kole Andradeho uškrtil.

Jaroslav Jartim vs Marcio Oliveira
Tento zápas neměl vyloženého favorita a očekávala se vyrovnaná bitva. Ta trvala pouze do druhého kola, kde zápas ukončil Jartim.

Jan Janka vs Matous Matouš 
Ani tento zápas nepřinesl překvapení a a Jan Janka už v prvním kole tvrdým úderem parádně knockoutoval Kohouta.

Tomáš Fiala vs Jan Široký
Velmi vyrovnaný duel, ve kterém byl mírným favoritem Tomáš “Fidži” Fiala došel až do bodového rozuzlení. Zápas nakonec těsně na body vyhrál 2:1 Honza Široký.