XFN 6: Ondruš vs Vémola!

Petr Ondruš vs Karlos VémolaDen, kdy se změní historie českého MMA. Den, kdy MMA přivítá poprvé pražská O2 aréna. Den, kdy se setkají dva titáni v zápase, na který tisíce fanoušků již čeká několik let. Den, kdy legenda českých bojových sportů Petr “Píno” Ondruš nastoupí do posledního zápasu své kariéry. Den zúčtování je tady!

7.12.2017 – XFN 6 – O2 Aréna Praha
Start v 19:00
Vstupenky: TicketPortal.cz

Hlavní zápas večera:
Petr “Píno” Ondruš vs Karlos “Terminator” Vémola

Petr Ondruš vs Karlos Vémola

Organizace XFN má za sebou třetí akci, která se konala v neděli v pražské hale Královka a bylo se rozhodně na co koukat. V kleci jsme viděli například bývalého zápasníka UFC Viktora Peštu nebo aktuální velkou hvězdu oktagonu Makhmuda Muradova a mnoho dalších českých hvězd.

V kleci si vyměnili pár “přátelských” slov Karlos Vémola a Petr Ondruš, kteří tak pozvali všechny fanoušky na velmi očekávanou prosincovou akci. Rozhodně se bude jednat o zápas roku MMA na české půdě.

Petr Ondruš vs Karlos Vémola

14. října se XFN s pořadovým číslem 5 (XFN 4 je spojene s FNW 2 a to 15.9.2017 v Karlových Varech) představí v Hradci Králové, kde tuto skvělou MMA akci pořádanou výborným fighterem Petrem Karešem, který bude mimo jiné reprezentovat českou republiku na červencových světových hrách v Polsku, bude hostit Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis. Bude to tak poprvé, co se XFN představí mimo hlavní město. První galavečer se konal na Podvinném mlýně, druhý v Top Hotelu Praha a třetí v letenské hale Královka.

XFN 3

Vše vyvrcholí 7. prosince v pražské O2 aréně, kde se bude konat galavečer MMA vůbec poprvé v čele s nejočekávanějším MMA zápasem posledních 10 let Petr Ondruš vs Karlos Vémola, kteří se utkají o pás pro šampióna těžké váhy. Nejvzrušující sportovní událost bojových sportů této dekády představí také další nejlepší české bojovníky MMA.