XFN 2: V Praze se představí ty největší hvězdy českého MMA!

XFN 2Neděle 18. prosince se pro většinu milovníků a vyznavačů bojových sportů v České republice stane významným svátkem. V hlavním městě České republiky se totiž odehraje další z turnajů prémiové ligy XFN, tentokrát s titulem Světový pohár. Tato prestižní česká série připravuje pro své fanoušky opravdové lahůdky v podobě zápasů, ve kterých proti sobě nastoupí ty největší české hvězdy MMA proti evropské a světové špičce.

V pražském TOP Hotelu se představí jak legendy, které stály u zrodu narůstající popularity MMA v České republice i ve světě, tak nadějní mladí zápasníci z několika různých zemí.

XFN

Největším lákadlem na startovním listě budou bezesportu titulové zápasy Karlose “Terminátora” Vémoly a Makhmuda Muradova a historicky první zápas nejlepší české zápasnice Simony Soukupové na domácí půdě! Mezi další zápasníky, kteří se představí na XFN budou patřit Jan Malach, Jaroslav Pokorný nebo kapitán české ragbyové reprezentace Bob Voves.

Karlos Vémola vs Matej Batinic (Chorvatsko)Karlos Vémola
Jeden z nejslavnějších a nejúspěšnějších zápasníků české historie MMA. Muž, který ví, jaké to je nastoupit ve slavné UFC. Karlos “Terminátor” Vémola jde znovu za svým snem a tentokrát mu v cestě stojí o 7 centimetrů větší Chorvat Matej Batinic. Soupeř, který vyniká nejen svou výškou, ale také přesvědčivým rekordem 15 vítězství a pouze 3 porážek. V ČR zatím neměl slavný český bojovník lepšího soupeře a fanoušci se tak mají jistě na co těšit.

Makhmud Muradov vs David Ramirez (Brazílie)Makhmud Muradov
Další zápasník XFN, který má ambice dosáhnout do klece UFC Makhmud Muradov si před několika týdny připsal další důležité vítězství, již čtvrté v řadě. Muradov se tak zdá být na vítězné vlně a dříve nebo později musel přijít zápas, kdy se utká se skutečnou evropskou špičkou. A právě tento zápas přichází na XFN! Brazilský válečník David Ramirez má stejně jako Muradov čtyři vítězné zápasy v řadě a poslední dva ukončil před limitem. Brazilský vyznavač boje na zemi bude pro pohyblivého Muradova, který bojuje především v postoji skutečnou zkouškou jeho připravenosti stát se komplexním bojovníkem, který poráží soupeře silné na zemi i v postoji.

Simona Soukupová sv Anna Bezheran (Ukrajina)Simona Soukupová sv Anna Bezheran
Nejúspěšnější česká zápasnice Simona Soukupová se vůbec poprvé představí také na domácí půdě. Simona zápasí v nejprestižnější ženské organizaci světa Invicta a stejně tak si již také prošla slavnou polskou KSW. České malé zlo (“Lil evel”), jak se ji přezdívá, se postaví proti velezkušené Ukrajince Anna Bezheran a dá se tak předpokládat zápas světové úrovně ženského MMA. XFN je velikou ctí přivítat poprvé mezi diváky zápasnici, která si své jméno ve světě již vydobyla, i když českým fanouškům zůstala prozatím skryta. Na tento zápas se musí těšit každý fanoušek i odborná veřejnost české scény bojových sportů!

Jan Malach vs Miroslav Štrbák (Slovensko)Jan Malach vs Miroslav Štrbák
Jan Malach, po nezapomenutelném zápase s Josefem Králem na XFN 1, ve kterém se vážně zranil, se vrací zpět silnější a s obrovskou chutí po vítězství. Do cesty se mu má postavit ostřílený slovenský zápasník Miroslav Štrbák, který s 18 zápasy a 13 vítězství nebude pro Jana Malacha jistě lehkou překážkou. Česko-slovenská válka na půdě XFN bude zároveň pro Honzu zápasem o možnost získat právo zápasit o pás pro šampióna XFN v jeho dalším pokračováním.

Jaroslav Pokorný vs Tomaš SušinaJaroslav Pokorný vs Tomaš Sušina
Jaroslav Pokorný se po roce představí znovu v České republice. Přemožitel velkých jmen českého MMA, jako jsou Jaroslav “Čínan” Poborský nebo Pavel Bechtold, v posledním roce zápasil v ruské ACB, kde jistě nasbíral mnoho nových zkušeností, které bude potřebovat proti ostřílenému Tomaši Sušinovi z Ostravy. Sušina má za sebou bilanci 5-1, ale především nekonečnou tvrdost a odolnost, která slibuje, dost možná, zápas roku v této váhové kategorii.

XFN

XFN 2 startuje v pražském Top Hotelu 18.12.2016 od 19:00 a vstupenky jsou k dispozici v sití www.ticketpro.cz.

XFN

Veškeré informace o akci XFN můžete sledovat na našich webových stránkách a sociálních profilech:
Webové stránky: www.xfn.cz
Sociální sítě: Facebook – Twitter – Instagram