XFN 12 v Plzni: Muradov, Ondruš, Kníže opět v kleci!

Další galavečer MMA pod největší tuzemskou organizací XFN se stěhuje do Plzně, kde se 6. října představí největší hvězdy Makhmud Muradov, Petr Kníže, Dennis Poborský, Tomáš Fiala, Jakub Běle nebo Petr Ondruš, jehož čeká první zápas od porážky s Karlosem Vémolou!

6.10.2018 – Home Monitoring Aréna, Plzeň, Česká republika
XFN 12
Start: 19:00
Vstupenky koupíte na www.ticketportal.cz

XFN 28. června opět vyprodali pražskou O2 arénu a fanoušci mohli vidět nabitou startovku, které dominoval beze sporu ostře sledovaný duel Karlos Vémola vs Patrik Kincl. Vémola Kincla přejel jasně na body a udělal tak další krok ke svému snu, vrátit se do UFC.

Nyní se bude konat XFN v Plzni a veze sebou opět špičku českých Top fighterů. Šampión XFN Makhmud „Mach“ Muradov bude mít pod touto organizací svůj již sedmý zápas. Poprvé startoval na historicky prvním galavečeru XFN v červnu 2016, kdy vybodoval Portugalce Rafaela Silvu.


Dále do klece oktagonu nastoupí Peter Monster“ Kníže, který bude před sebou pátý zápas pod XFN. Monstera jsme mohli vidět i v O2 aréně, kde v ostře sledovaném zápase vybodoval německého buldozera Gregora Herba.


Do klece se také vrací skvělý fighter Petr „Píno“ Ondruš, jehož jsme mohli vidět naposledy v loňském mega zápase s Karlosem Vémolou na XFN 6. S favorizovaným šampiónem vydržel sice necelé jedno kolo, ale rozhodně nedal svou kůži zadarmo.


Na své čtvrté vystoupení na XFN čeká také Tomáš Fiala. Ten má zatím na XFN bilanci 1-1. Na XFN 3 prohrál s favorizovaným Matoušem Kohoutem a na XFN 4 porazil Nizozemce Tonnyho Van Dijka. V posledním zápase na XFN 6 se utkal s Janem Širokým. Zápas sice vyhrál Široký, ale tým Fialy se úspěšně odvolal – Protest byl posouzen komisí tří nezávislých zahraničních rozhodčích. Nebylo zjištěno úmyslné zanedbání neutrality ani povinností žádného z rozhodčích XFN. Komise se však jednomyslně shodla na výsledku zápasu ve prospěch Fialy.


Dalším skvělým fighterem na startovní listině je Ústečák Jakub Běle. Toho si všichni jistě pamatují z reality show Oktagon, kde sice prohrál jak s Michalem Ďatelinkou tak s pozdějším šampiónem Gáborem Borárosem, avšak předvedl velmi dobrý výkon. Pod hlavičkou XFN startoval 23. února v Příbrami, kde před limitem porazil Brazilce Jocimara Ferreiru. Nyní ho tak čeká druhé vystoupení na XFN.


Čtvrté vystoupení na XFN bude mít také Dennis „Číňan“ Poborský. Tomu se zatím příliš nedaří. Loni sice porazil Azize Dauliatova z Kyrgyzstánu, ale následovali dvě prohry. Nejdříve prohrál na konci prvního kola s Michalem Jančuškou a naposledy letos v dubnu opět v prvním kole, tentokrát s Osamou Al-Zeinem z Německa. Dočká se Dennis opět výhry?