Woodley: Zlomím Paulovu čelist, bude mi pomáhat Andre Ward!

Na konci srpna nás čeká zajímavý duel v podání youtubera Jake Paula a bývalého šampióna UFC Tyrona Woodleye, který slibuje drtivou demolici velkohubého mladíka!

28.8.2021 – USA
Jake Paul vs Tyron Woodley

Tyron Woodley se stal šampiónem UFC v roce 2016 ve velterové váze, když v prvním kole ukončil Robbie Lawlera. Titul následně čtyřikrát obhájil. V roce 2019 se střetl s Nigerijcem Kamaru Usmanem a o titul přišel.

V dalších třech zápasech s Gilbertem Burnsem, Colby Covingtonem a Vicentem Luquem už nedokázal zvítězit a UFC s ním ukončila smlouvu.

„Zlomíme rekordy prodeje a já zlomím jeho čelist. Připravte se na vytváření nové historie. Celý život jsem chtěl boxovat, ale nikdy jsem to nakonec nezkusil. Je šílené, že jsem se k tomu nakonec odhodlal. Začal jsem MMA ve 23 letech a dotáhl to až na šampióna v nejlepší lite světa. Nyní mě na boxerský duel připravuje trenér Eric Brown a budu trénovat vedle šampióna Andre Warda. Nemůžu se dočkat na tuhle spolupráci, je to požehnání trénovat s takovou legendou“. řekl bývalý šampión UFC Woodley.