Wladimir Klitschko v plné přípravě na odvetu s Tysonem Fury!

Wladimir KlitschkoMáme zde galerii a video z přípravy bývalého šampióna těžké váhy Wladimira Klitschka, který se připravuje na velmi očekávanou odvetu s Tysonem Fury!

9.7.2016 – Manchester aréna, Velká Británie
Vstupenky koupíte přímo na britském portálu EVITIM!

Těžká váha
Britská a světová neporažená jednička Tyson FURY (25-0-0, 18 KO) a světová dvojka Wladimir KLITSCHKO (64-4-0, 53 KO) se utkají odvetném zápase o tituly WBA super, WBO a IBO!

Wladimir Klitschko je v plné přípravě na odvetný zápas s Tysonem Fury. První vzájemný duel ovládl jednoznačně na body britský boxer 116:111 a 2x 115:112!

Celý svět tato výhra šokovala a to i samotného Klitschka, který nejspíše Furyho podcenil, neboť ten vystupoval jako šašek. A tahle hra Furymu perfektně vyšla a Klitschko se v zápase dlouho hledal a nevěděl jak na obrovitého Brita.

1

Fury si během zápasu dovolil takové věci, jako že si dával ruce za záda a Klitschka provokoval. Spekuluje se, zdali Klitschko zápas schválně nevypustil, aby si v odvetě oba aktéři vydělali ještě více peněz než v prvním souboji.

2

Tato odveta se ale nelíbila organizaci IBF a pás Furymu odebrala. Důvod? Oficiální vyzyvatel za tuto organizaci byl Vyacheslav Glazkov, ale Fury dal přednost dle smlouvy Klitschkovi a IBF bez respektu titul uvolnila a nyní ho drží Anthony Joshua.

3

 

A tak tato odveta bude „jen“ o tituly WBA super, WBO a IBO. To ovšem nesnižuje kvalitu tohoto zápasu a na souboj mezi světovou jedničkou a dvojkou těžké váhy se těší skoro každý fanoušek, ale i odborná veřejnost.

4

Také se spekuluje, jestli v případě výhry Tysona Fury neukončí zlatý medailista z Atlanty 1996 Wladimir Klitschko svou bohatou profesionální kariéru, To se ale dozvíme 9. července.

5 6 7 8 9 Wladimir Klitschko