Wladimir Klitschko opět popíchl fanoušky. Chystá legendární Ukrajinec návrat?

Bývalý světový šampion těžké váhy a legenda profesionálního boxu Wladimir „Dr.Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) opět popíchl fanoušky skrze sociální média. Chystá bývalý král návrat?

Nikdo z fanoušků ukrajinské legendy nepředpokládal, že „Dr. Steelhammer“ ukončí kariéru dvěma prohrami. Toto zřejmě nepředpokládali ani jeho odpůrci a už vůbec nikdo nepředpokládal, že jeho dlouholeté kralování nad těžkou váhou ukončí kontroverzní Brit, Tyson Fury (27-0-1, 19 KO). Stalo se. Následný technicky knockout od další britské vycházející hvězdy donutil Ukrajince definitivně pověsit rukavice na hřebík. Dle jeho slov předal pomyslné žezlo a nyní je čas na novou a mladou krev. Jak už to tak bývá, tak válečníka v sobě tito borci nezapřou a jednou se stejně dostaví chuť vrátit se zpět. A možná nyní nastal ten čas pro návrat bývalého krále, který vládl nad těžkou váhou dlouhé roky.

Klitschko totiž skrze svůj twitterový účet opět popíchl fanoušky a rozjel debatu o jeho případném návratu. Na sociální sítě totiž připnul hned tři příspěvky a nechává fanoušky hlasovat, ve kterém souboji by jej rádi viděli. První možností je odveta s jednatřicetiletým britským obrem Tysonem Furym, na kterou bohužel nikdy nedošlo, kvůli psychickým problémům rodáka z Manchesteru. Druhým soubojem je odvetný duel s aktuálním šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO), jenž nedávno vybodoval Andyho Ruize a vrátil se zpět na trůn těžké váhy. Poslední možností je pak střet s alabamským knockoutérem a šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO). Nakolik však tuto anketu bere hvězdný Ukrajinec vážně se ukáže až časem. Každopádně momentálně u fanoušků vede odveta s „Gypsy Kingem“.