Wladimir Klitschko nabídl svůj hotel v Kyjevě na pomoc v boji proti koronaviru!

Bývalý vládce těžké váhy Wladimir „Dr.Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) nabídl svůj kyjevský hotel 11 Mirrors pro boj proti koronavirové pandemii. Ten byl měl posloužit zdravotnickému personálu a pacientům.

Legendární ukrajinský vládce těžké váhy Wladimir Klitschko opět ukazuje svoje velké srdce, když se rozhodl v těžké situaci pomáhat. Svůj kyjevský hotel 11 Mirrors zapůjčí pro zdravotnickou péči a některé apartmány tak budou sloužit k péči o pacienty. „Jsme v těžké situaci a čeká nás velký boj. Nikdo nemůže zůstat jen tak nečinně sedět a nepomáhat. Můžeme vyhrát, ale musíme spolupracovat a pomáhat si navzájem.“ – Prohlásil třiačtyřicetiletý Klitschko.

Jeho starší bratr Vitali „Dr. Ironfist“ Klitschko (45-2-0, 41 KO) je starostou Kyjeva a tudíž se mu výpomoc mladšího bratra velice hodí. Bývalý šampion WBC taktéž v hlavním městě Ukrajiny zavádí nezbytná opatření, aby zamezil šíření koronaviru. „V rámci této rychle se šířící pandemie koronaviru musíme přijmout účinnější opatření. Od pondělí 23.3.2020 bude veřejná doprava města Kyjev přepravovat pouze životně důležité zaměstnance, tedy zdravotníky, záchranáře, policisty, pomocné pracovníky a pracovníky potravin a lékáren.“ – Legendární bratři se snaží udělat maximum pro svoji zemi.